Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék a magány ellen?

Mit tehetnék a magány ellen?

Figyelt kérdés
Júniusban véget ért egy kapcsolatom, ami már annyira komoly volt, hogy az összeköltözést rebesgettük. Azóta egyszerűen nem találom a helyem. Dolgozom és középvezetői pozíciót kaptam augusztustól. Egyetemre is felvettek levelező munkarendben, amit munka mellett fogok csinálni. Szóval a tanulmány és a karrier szépen ível felfelé a maga tempójában. De a magánéletem egyszerűen tragédia. 19 éves vagyok, rengeteg ember körülvesz, de mégis azt érzem, hogy tök egyedül vagyok. Mivel rengeteget dolgozom és túlórázom, túl sok időm nincs ismerkedni járni. Örülök, ha pihenek. Viszont sokat utazom, mert sok 3 napos hétvégém van és imádok utazni. Ez az egyetlen mentsváram, de még ha társaságban megyek, akkor is valamiért magányosnak érzem magam, hiányzik valami, valaki. Egy társ.
2016. aug. 24. 21:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 19/f.
2016. aug. 24. 21:14
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdésed: "Mit tehetnék a magány ellen?"

Válaszod a szöveg végén: " hiányzik valami, valaki. Egy társ."

Megoldás: Több szabadidő és több ismerkedés. Bárhol lehet ismerkedni ha elég tökös vagy hozzá. Élőben (park, buli, könyvtár, szabadidőprogram, sport stb) Interneten (közösségi oldal csoportjai, társkereső alkalmazások)

Magától nem lesz senkid, tenned kell érte...

2016. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül társat keresned. Ha nincs, hát nincs. Foglald le magad valamivel, kösd le a szabadidőd!!! Nekem a játékok segítettek nagyon sokat :))) City of Doom, Non-Human, Sombreros, Streemerz...van egész csomó és nagyon izgalmasak, úgyhogy próbáld ki, nem fogsz csalódni :))))
2016. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hátm mondjuk érdekes,most ért véged a komoly kapcsolatod.de úgy érzem máris kapcsolatot akarsz .Inkább örülj,hogy utazgatsz meg van 1 értelmes munkád.
2016. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
13 órás műszakokat nyomok a kereskeselemben, Tescoban. Életerőm nincs este negyed 8-kor hazaérve ilyenekhez úgy, hogy reggel 6-kor kezdeni kell. Neten próbáltam már, de rájöttem, hogy az nem az én világom.
2016. aug. 24. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Tesco? Annyi jó nő jár oda hogy nem értem miért nem találsz valakit, de még dolgozni is fiatalok...főleg nyáron.
2016. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom tapasztalom. Sok embernek ez össze is jön, mert szarik a munkára és inkább a nálunk dolgozó diák csajokkal beszélget. Én meg a munkahelyen a munkámat végzem. Nem hiába lettem egy év után középvezető. Vannak természetesen olyan diákok, akikkel dolgoztam és a privát életem részei lettek, úgyhogy ez a dolog annyira nem ismeretlen. De a munkahely, az munkahely.
2016. aug. 24. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Lazíts először is, ne akarj görcsösen újra párt találni, annak semmi értelme, nem fog menni. Legyél inkább egy ideig egyedül, néhány hónapig foglalkozz csak magaddal. Töltődj fel, érezd jól magad. Ehhez tök jó lehet egy új hobbi, de amit írtál hogy szeretsz utazgatni az is sokat segít. A legjobb meg talán az önfejlesztés, tanulj valami, olvass, sportolj bármi amitől jobb leszel szellemileg vagy fizikailag. Nem vagy még túl az előző kapcsolatodon, fel kell dolgoznod hogy vége. Ez idő telik, de végig kell szenvedni. Utána majd jobb lesz. De az teljesen felesleges lenne ha most elkezdenél ismerkedni.
2016. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!