Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem tudok szereznj egy...

Miert nem tudok szereznj egy baratnot?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,182cm vékonyabb testalkatú.2évvel ezelőtt volt egy lány akivel lazán összejöhettem volna viszont fiatalnak ereztem magamat egy kapcsolathoz.azóta eltávolodtunk.körülöttem mindenki kapcsolatba van és én is nagyon szeretnék egy barátnőt viszont soha nem jön össze.vagy nekem nem jön be egy csaj,vagy én nem jovok be neki.esetleg hogy ismerkedhetnek össze egy lannyal?

2016. aug. 29. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Először is tanulj meg írni
2016. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne csak úgy egy csaj kelljen, mint egy új táska, kiegészítőnek, hanem konkrétan a Kata, mert szerelmes vagy belé.
2016. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hozzád illőt kellene megtalálni, erre jó a disco, fesztivál, mert sok nőből ki lehet szűrni a hozzád illőt, nagyobb az esély becsajozni.

Amúgy könnyű így leírni, nekem nem sikerült, de azért biztos így van.

2016. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szoktam jarni buliba,es sokszor ismerkedek lanyokkal de egyik sem az igazi
2016. aug. 29. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen! Szerintem is a Kata legyen az! Szép is okos is!
2016. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha válogatós vagy, mit vársz?
2016. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5.válaszolo,Akkor inkabb jarjak egy olyan lannyal akit nem is szeretek?-.-
2016. aug. 29. 20:07
 8/10 anonim válasza:
Csak azért akarsz barátnőt, mert mások is párkapcsolatban vannak körülötted? Ismerkedj, bulizz, de azért, mert te ezt akarod! Ha nyitott vagy, előbb vagy utóbb az utadba kerül a megfelelő lány. 16 évesen nem vagy lemaradva semmiről.
2016. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem csak azert akarok mert mindenki kapcsolatban van.nagyon szeretek szerelmes lenni ha viszonozzak,minden napomat feldobja.de mar tobb mint 2 eve nem voltam es kezdem elvesziteni a remenyem😂
2016. aug. 29. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem szeretek" vas "nem az igazi"

Na! Ha! Az Igazit keresed, akkor vagy előtte próbálkozol, vagy vársz. Ha vársz, akkor ne panaszkodj, hogy nem találsz csajt, hanem keressgess. Anyud és apud hány évesen jött össze? Hogyan udvaroltak egymásnak? Ha próbálkozol, akkor te is fejlődsz. Egyre jobb leszel ismerkedés téren és jobban fogod látni a másikban azt, amit keresel. Persze csalódás is fog érni. De nem szerződést kötsz, csak csajozol. Nem 10en évesen fogod megtalálni az Igazit. Tini szerelem nagyon ritkán lesz tartós. Mégpedig azért, mert az emberek feje lágya benő, akkor megváltozik a hozzáadása a dolgokhoz.

2016. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!