Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék ebből kimászni?

Hogy tudnék ebből kimászni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kevés vagyok mindenkihez, nem tudok kibontakozni, legszívesebben meghalnék!! Nem értem annak se az értelmét, hogy miért éljek, ha szenvedek.?.. Szorongok és görcsös a hátam. Suliban is az osztálytársaim közt meg még jobban ez van. Nem akarok így élni, nagyon szenvedek mióta apukám meghalt, azóta van ez (4 éve) és most 1,5 éve fokozódott, amikor felkerültem 9.-be. Pedig annyira csúnya már nem vagyok (derékig érő barna egyenes haj, barna szemek, sminkkel alig látszanak az apró bőrhibáim, normál testalkat egy kis fognivalóval,már ha értitek mire gondolok de kövér nem vagyok). Belsőre se vagyok rossz (mindenkivel kedves vagyok, mások dolgába nem szólok bele, mindenkinek jót akarok és aki kéri annak próbálok segíteni). Nagyon nem vagyok jól. Volt mikor már szó szerint semmit nem éreztem, se jót, se rosszat annyira rosszul voltam. Ilyenkor semmi erőm és csak haza akartam menni, befeküdni a puha ágyba a puha plüssömhöz és csak sírni. Sokszor már sírni sem tudok mert már annyit sírtam. Ha van valami könyv vagy akármi ami nem pszihológus akkor létszi mondjátok meg mit tudok csinalni..?! Anyu meg nővérem már sokszor kérdezik, hogy mi a bajom, de azt se tudom, hogy mit mondjak ezért inkább nem mondok semmit csak azt hogy semmi bajod pedig látják hogy valami bajom van, de szégyellem/nem merem nekik elmondani.

2016. szept. 1. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2016. szept. 1. 19:07
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteget kell még tanulj.

Nagyon hamar változtatnod kéne magadon, mert megölöd magad ezzel. Ha ez így folytatódna, szerintem 19-21 éves korodra már halálosan beteg lenne tested.

Írj rám és segítek.

2016. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Deniel9 ***** válasza:
Ezeket a dolgokat csak beképzeled magadnak , egy olyan barátra vagy fiúra lenne szükséged aki eltereli ezekről a gondolataidat és részben édesapudról is [Aki miatt részvétem]. A sírástól nem leszel előrébb sem ha pedig a halált kívánod én úgy vagyok vele hogy az az ember meg se érdemli az életét aki vagdossa magát meg ilyenek , a sok rákos beteg ember akin sajnos nem lehet segíteni szívesen leélné azt az életet amit te ilyen játszi könnyedséggel elakarsz dobni magadtól. Ha gondolod privátban segítek ha tudok.. 17/F.
2016. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Red Vixen, ne ijesztgesd már a kérdezőt! Épp elég baja van, te meg még halálos kimenetelt festesz elé. Szégyelld magad!


Kérdező, van a sulidban pszichológus? Ha van, akkor neki pont ez a dolga, hogy segítsen ebből kilábalni.

2016. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!