Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segíthetnék rajta (neki? )

Hogyan segíthetnék rajta (neki? )

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki sajnos messze lakik tőlem. Az utóbbi időben eléggé megváltozott, s már nem tudom, hogy segítsek neki. Állandóan magát ócsárolja, hogy miylen sz..r élete van, me, hogy ő milyen undorító,kövér, meg lehányná magát , elege van, fél a bunkóktól, akik beszólnának neki, már az utcára se mer kimenni. Hogyan segíthetnék neki? Én mindig terelem a gondolatait, bíztatom, bátorítom, sokat beszélek vele, de emiatt velem is sokszorr bántón viselekedik. Mit tehetnék innen? Facebokon szoktunk beszélgetni, naponta
2013. jún. 11. 16:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg most is írja, hogy ha kimegy az utcára, beszólnak neki durvákat,s nagyon rosszul esik neki:( Próbálom mindig nyugtatni, de már nem tudom mit tegyek.
2013. jún. 11. 16:42
 2/4 anonim válasza:
Talán próbáld rávenni, hogy tegyen is magáért. Most itt a remek alkalom, hogy megvalósítsa a terveit, tornázzon, mozogjon, tanuljon, ha kell. És ne csak siránkozzon...
2013. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanezeket mondom neki én is. Most vizsgázott ötösre. Meg is fdícsértem, mondtam neki, hogy nagyon büszke vagyok rá(amúgy tormázik) de tudtommal pajzsmirigy baja van:( Sajnos ehhez nem értek. Mindig is meghallgattam, de ilyenkor, ha rosz napja van, eléggé meg tud bántani. Meg is tudom érteni, de mindig nem lehetek vele, mert kb 120 km re lakik...
2013. jún. 11. 16:44
 4/4 A kérdező kommentje:

Most írtam neki ezt, de azt válaszolta rá, hogy akkor sem megy neki..


Én itt vagyok neked, mindig meghallgattalak, segítettem neked, ezekután is fogok. teéjesen átérzem a helyzeted, azon vagyok, hogy segítsek neked. De nekem ez nagyon nagyon rosszul tud esni, hogy ennyire lebecsülöd, ócsárolod magadat. Kérlek ne tegyed! Tudom, hogy ez neked mennyire fájó pont, de ne másokkal törődj!hanem próbáld meg elfogadni magadat! de mintha a falnak mondanám:(

2013. jún. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!