Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? 190 cm vagyok, és...

Mit tegyek? 190 cm vagyok, és mindenhonnan azt hallom, hogy túl magas vagyok. Így képtelenség bárkit is találni, mert azért Magyarországon nem túl nagy az átlagmagasság. L/biszex

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Hát attól mert magas vagy még kedvelhetnek az emberek. Ez nem azon múlik.
2016. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem lenne barátom, járnék olyan magas lánnyal is, mint amilyen te vagy ^^ Ha nem zavarna, hogy én 160 cm vagyok xD
2016. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

(nem kedvelésre értettem, hanem párkapcsolatra... persze, barátkoznak magas emberrel de nem szoktam bejönni nekik)

köszönöm kettes :D

2016. szept. 4. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
A magas lányokkal általában nem a magasságuk a baj. Nekem kifejezetten tetszenek.
2016. szept. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem is láttam még 180 cm-nél magasabb lányt szerintem. :D

Az igen.


Ne érezd magad hátrányban. :) Én csak 153 cm vagyok. :D Ez a magasság se túl szerencsés.

2016. szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

Én mindigis ilyesmi magasságú lányt kerestem :D Persze önmagában a magasság nem elég, vannak a külsőnek egyéb fontos részei, na meg persze a személyiség sem mindegy. De kiindulási alapnak jó :D


24/F (196 cm)

2016. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem te vagy túl magas. Az nagyon nagyon szexi dolog!:D Csakhogy aki alacsonyabb nállad azt gondolja: biztos hogy nincs esélyem nála, ki jár nála alacsonyabb fiúval. Épp ezért nem is próbálkoznak!

18/f/178cm :D

2016. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 most válasza:
80%
Semmi gond a magassagoddal! Én is eleg magas vagyok 185 es tenyleg keves a magas, párvalasztas szempontjabol, de nekem a parom alacsonyabb nalam 7 cm-el es megis nagyon boldogok vagyunk! Ez nem lehet kifogas! Majd találasz olyat aki elfogad igy is, es hidd el lesz olyan...!!! :)
2016. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az embereknek nem igazán jönnek be a magasabb lányok.. csak a magas férfiaknak, de.. ja. én pl 192-3 centi vagyok (16f) és volt barátnőm (189cm, 14) is elég magas volt.. sajnos ez az érzelmeken múlik. azokat viszont.. nem tudom.. különös ez az egész. van logikája de mégse. de nyugodj meg. fogsz találni valakit. ebben biztos vagyok. :)
2016. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Èn is 185 vagyok:'DD pacsi:3

Nálam is nèznek emiatt,de mindenkèpp pozitívumnak tudható be,főleg a lányok köreibe:D

Ahogy mondani szokták,a szerelem nm bőrszín/orientáció/ès egyèb dolgok szerint választ:DDDD

Jól mondják,èrzelmek kellenek..ès ennyi,onnantól kezdve ez nem gondolnám,hogy akadály lenne.


23/ll

2016. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!