Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék tenni? 17/F

Mit tudnék tenni? 17/F

Figyelt kérdés
Úgy érzem, teljesen egyedül maradtam a világban. Az iskolában nincsenek barátaim, senkivel nem szoktam beszélgetni, pedig érzem, hogy szükségem lenne rá, de nincs hozzá erőm. A szüleimmel sem tudok erről őszintén beszélni, mert amikor megkérdezték, vannak -e barátaim azt feleltem, hogy vannak, csakhogy ez nem volt így. Tudom, hogy meg kéne mondanom, be kéne vallanom nekik az igazat, de nincs hozzá lelkierőm, és ez fáj a legjobban. És mára oda jutottam, hogy senkim sincs, aki kitöltené a mindennapjaimat. Ha tudna valaki tanácsot adni, örülnék neki.:(

2016. szept. 10. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy elásd magad. Hamarosan 18 leszel, akkor változás lesz az életedben, vagy munka, vagy továbbtanulás, mindkét helyen jó eséllyel lehet szerezni új barátokat.
2016. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj
2016. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van, egy haverom van de az szinte soha nem keres mert elvan a saját kis világában. Annyiből áll az életem szinte hogy kockulok, alig járok el, mert nem is tudok kivel, de már megszoktam. 19f
2016. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Írj, ha gondolod, én is hasonló helyzetben vagyok! 21/L
2016. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hehe, hasonló itt csak 20/F

Legalább ha lennék vagy 2m10cm, de még az se adatott meg. Kockulás egyfolytában, GYK függő meg más forumokon is függő vagyok már stb...

2016. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!