Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van így értelme az életemnek?

Van így értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Alig sikerült valami az eddigi életemben, azon kívűl számtalan kudarcélményem volt, főleg az utóbbi időkben. Nincsenek barátaim, és igazán jól nem is emlékszem mikor éreztem magam utoljára. Zárkózott lettem pár év alatt, amíg szinte minden nap engem piszkáltak az iskolában, és nem tudok beszélgetni senkivel, még a szüleimmel sem. Sokat gondolok az öngyilkosságra, de nem akarom megszerezni a szüleimnek és a többi rokonomnak azt az örömöt, hogy részt vehessenek a temetésemen. Egyszóval gondolok rájuk, de mostmár magamra is szeretnék, és én már nem tudom, hogy és mit tegyek.

2016. szept. 10. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es ha tényleg lány vagy akkor segíthetsz neki. Ha egy troll fiú vagy akkor pedig no comment.. Remélem első vagy.
2016. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll fiú, kedves 11.
2016. szept. 14. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!