Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki mit tanácsol? Tobbi lent.

RekaFeher kérdése:

Ki mit tanácsol? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Egy barattal ossze veszek es a tobbi is ram szall. Egybol csunyan beszelnek ki irkalnak rollam mindent. Miert szenvedek a vegen mindig en? Mikor nem is en vagyok a hibas. Tehetek en arrol hogy belem kotnek? Fel veszek egy uj ruhat es meg szolnak mert en kioltozok. fel teszek egy kepet facebookra on imado vagyok. Unom mar ezt nem tudom miert csinaljak ezt? Egyszeruen nem jovok ra miert bantanak. Osztinten meg mondom szep az arcom pattanasom pattanasom sincsen. Szep az alakom is. De nem dicsekedek semmibe. Baratommal ossze veszek es a "baratnoim" egybol ra akaszkodnak. Tokre rossz. Mit tegyek hogy ne legyek mindig celpont?! 16L
2016. szept. 11. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
mások ezért vezették be a flegma és bunkó stílust.
2016. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit kitűnsz a tömegből vagy az átlagosságból irigykednek vagy lenéznek az emberek általában. Ez esetben lehet hogy a barátodra vagy a pattanások hiányára. Sokkal több részlet kellene ahhoz, hogy bármiféle véleményt le tudjak írni, de próbálj apróbb változásokat eszközölni, pl kevesebbet beszélni nekik a barátodról. Esetleg nézz meg egy olyan képet ami felháborodást váltott ki körükben és egyet ami nem, hátha látod milyen irányba lehet elindulni.
2016. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy például keress más barátokat.
2016. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! ❤
2016. szept. 12. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!