Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki emberek között magányos?

Figyelt kérdés

Ma volt egy barátommal vitám erről egy irodalom órán tanult vers kapcsán. Ő azt állította, mekkora hülyeség ez, mert mindenki maga tehet róla, ha egyedül van. Amikor megemlítettem neki, hogy mert őt sose hagyták magára, azt válaszolta, mert nem hagyta. Megértem az álláspontját, de akárhogy filózok ezen, nem nagyon tudok egyetérteni vele. Sokan csalódnak rengeteg emberben, nem találnak olyat, akiben igazán megbízhatnának, ebben a rohanó világban persze, hogy magányosak. Igaz, hogy kell tenni a barátokért is és nem csak várni a sült galambra, de vannak élethelyzetek, amikor a mi igyekezetünk semmit se ér.

Ti mit gondoltok?


2016. szept. 14. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az első véleményem az, hogy a barátod nem tudom hány éves de igencsak buta. Simán van olyan ,hogy az emberek között is magányos az ember mégha mondjuk telle van barátokkal akkor is, és amúgy szerintem teljesen igazad volt azokban amit mondtál neki. Nagyon nehéz, és igazából nem valami kifizetendő megbízni az emberekben csak úgy random , mert akkor "bevonzom" a pozitív energiát:D hülyeség szerintem ebben a hittben van a barátod, de csak azért mert még éretlen. Viszont önmagában az , hogy valaki egyedül van nem biztos hogy egyenlő a magánnyal. Ismerek olyan embert is aki sokkal jobban érzi magát egyedül, jobban is dolgozik egyedül..még barátnője sincsen mindenki mondja, hogy mennyire egészségtelen életvitele van, de őszintén a másik sem jobb:D
2016. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sem biztos, hogy jobb*
2016. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok. Holott barátságos vagyok, szánnék is rá időt/energiát; de nincs kivel.

Szóval a barátod még nem volt ilyen élethelyzetbe. Ne is legyen mondjuk, de legalább ne okoskodjon erről, ha még nem élte át...

2016. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondanám butának, kimondottan intelligens lányról van szó, csak eléggé meglepődtem az álláspontján, ezért is kezdtem átgondolni, de órák után se tudom azt mondani, hogy igaza van. Oké, mindketten 17 évesek vagyunk, nem sok élettapasztalattal, de hiába van normális társasági életem, én is érzem úgy magam néha, hogy rengeteg barátom van, mégis magányos vagyok, és ezerszer hallottam már másoktól is ezt.
2016. szept. 14. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem 26 évesen hagyott el egyszerre mindhárom barátnőm, pedig addig mindig én voltam az, aki segítette őket, ahol tudta. Mikor nekem kellett volna lelki témasz, hopp, leléptek, mert úgy volt kényelmesebb nekik.


A barátod gyerek, és fogalma sincs a való életről.

2016. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb magyar házasság vagy kapcsolat ilyen...
2016. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én emberek között szoktam magam a legmagányosabbnak érezni! Amikor egyedül vagyok, akkor el vagyok magamban, nem hiányoznak az emberek. Amikor mások társaságában vagyok, akkor érzem, hogy kilógok a sorból és mindenki annyira más tőlem, egyáltalán nem vagyok egy hullámhosszon senkivel és olyankor nagyon egyedül érzem magam. Alig várom, hogy elszabaduljak közülük és akkor legalább pár órára nem érzem magam magányosnak. :)


30/N

2016. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!