Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan barátkozhatnék, miért...

JohnnyBoy002 kérdése:

Hogyan barátkozhatnék, miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdődött el esti tagozatos OKJ képzés. Velem nem barátkozik senki, mert szeleburdi vagyok.


Ma már láttam/halottam olyat, hogy egy srác mellé oda ült egy csaj és kezdeményezte az ismerkedést, kérdezgette, én oda ültem egy csaj mellé és Ő tőlem semmit nem kérdezett, valószínűleg nem akar barátkozni velem. Velem senki se akar, senki se kíváncsi rám.


Kissé hiperaktív vagyok néha, nincsen egy barátom se. Középiskolában sem barátkozott velem senki sem. :( Nincs egy barátom se, nincsen családom. Nagyon magányos vagyok, nincsen senkim se, nincs kivel elmenni sehova sem.


Nincs a közelemben semmilyen program amin lehetne ismerkedni. Mit tegyek?


22/F


2016. szept. 14. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz minél több embernél. Neten is barátkozhatsz.
2016. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz megszólalni? Csak azt várod, hogy hát ha téged szólít meg, például a csaj?
2016. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia Írj privit : )
2016. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok. Ha gondolod irj PUt. 19f
2016. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!