Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kezdek nagyon kiakadni magamon, míg régebben egy életvidám lány voltam, most egyre többször van rossz kedvem. Ennek több oka is van. Először is imádom a nővéremet,az életemet odaadnám érte, de egyre jobban féltékeny vagyok rá. Csodálatosan szép, okos, itelligens. Büszke vagyok rá, de ha mellette vagyok kicsit szürke kisegérnek érzem magamat.

A múlt héten kb az készített ki, hogy elment bulizni egy csajjal meg a pasijával. Na most ezzel az a gond, hogy én nagyon szerelmes vagyok a srácba. Nem kavarok, a barátnőjét kerülöm, mert rossz látni. Egyre nehezebben viselem, hogy még mindig szeretem a srácot, amiről ő persze nem tud. Néha beszélünk, meghív egy italra, de semmi komoly. Csak ezek után mégszarabbul vagyok. Persze Ő észre se vesz hisz barátnője van. Na most tiszta féltékeny voltam a nővéremre, hogy egy társaságba lesz azzal a fiúval akit szeretek, és elkezdtem a hülye fejemben idiótaságokat kreálni, hogy biztos megtetszik neki a nővérem, meg ilyen baromságok....

Aztán most a legutóbbi bulin amin voltam, picit pecsiccsentettem, és elkezdtem a srác nevét hangosan NAGYON NAGYON HANGOSAN kiabálni, aztán majdnem elsírtam magamat szomorúságomban. Ugyan ezen a discon később beszégettem egy jó fiú barátommal, aki megcsókolt, smaciztunk, meg ő többet is szeretett bolna, de persze nem hagytam magam, szóval ő is megharagudott rám.

Így én már tényleg nem tudom mot csináljak, egyre rosszabbul vagyok :-\ tudom.. Elég szánalmas vagyok..

19/L a nővérem/29


2015. aug. 9. 02:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibákért!

Gyorsan írtam :)

2015. aug. 9. 02:58
 2/5 anonim válasza:

Csak gondolkozz logikusan, egy pasi megér 1 családtagot?

Máris jobb kedved lesz.

Na meg egy családtag mellett ne érezd magad elnyomva mert hülyeség

2015. aug. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Kellett neked pecsiccsenteni. De egyébként valóban az vagy, amiért 19 évesen még ilyeneket művelsz, egy ilyen "kérdés" inkább illene egy 14 éveshez.
2015. aug. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

"Csak gondolkozz logikusan, egy pasi megér 1 családtagot"

Várj, gondolkodok, milyen nemű, meg személyiségű is lehet eme válaszadó irománya...


Kérdező, kicsit más célokat tűzz ki magad elé, ne egy foglalat palit, aki körül legyeskednek a nők.

2015. aug. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kéne féltékenynek lenned a nővéredre. Ne a nővéred másolata akarj lenni, hanem önmagad!

A szerelemről meg 19 éves létedre nem sok fogalmad van. A szerelem nem az, amikor csorgatod a nyálad valakire, aki amúgy észre sem vesz. Ez legfeljebb amolyan tini rajongás. Az, hogy féltékeny vagy nővéredre, amiért ő beszél azzal a sráccal, már bocs, de roppant mód gyerekes.


Az is sokat elmond, hogy állításod szerint hú, de nagyon szerelmes vagy, de azért egy tük más sráccal lazán csókolózol.


Mit csinálj? Komolyodj meg! Kb. egy 14 éves szintje az, amit leírtál, de közülük is csak az éretlenebbeké.

Ha pedig valakibe szerelmes vagy, akkor ne állj le smacizni másokkal. Bár szerintem ennek alapvető dolognak kéne lenni... Nővéredre féltékeny vagy, mert egy társaságban vagy vele, állítólagosan szerelmes vagy belé... de azért mással is kavarsz. Ez ugye nem durva. Az, hogy nővéred haverkodik vele, az persze fú, de rossz. Hát tudod, aki tényleg szerelmes, az hallani sem akar arról, hogy mással csókolózzon.

Nőjj fel végre, kicsit komolyodj meg, és legyen saját éelted!

2015. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!