Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szegeden, Makón, Hmvhelyen és...

Szegeden, Makón, Hmvhelyen és környékükön ennyire nincsen semmilyen ismerkedési lehetőség?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok, nincsen senkim se. Elmenni se tudok sehova, mert minden program csak a csoportoknak van (Bor tér, adventi vásár, halfesztivál, stb.) Nincsen semmilyen ismerkedési lehetőség sem annak akinek nem úgy alakult az élete, hogy tele van barátokkal?
2016. szept. 17. 19:11
 1/4 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. Nem olyan rég költöztem Szegedre, tényleg nincs sok lehetőség ismerkedni, hiába van kvázi nőtöbblet. Az egy dolog, hogy minden második szembejövő egy csinos hölgyemény, de nem tűnnek barátságosnak, nem merem leszólítani őket...


20/F

2016. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem egyszerű Szegeden, én sem találom ott a nekem megfelelő helyeket. Talán az Anna kútnál van most egy táncos szórakozóhely (én társastáncot táncolókat láttam ott este), ha tudnék táncolni (mint ahogy nem tudok) ott is próbálkoznék. Könyvtárban próbáltátok már? Én nyáron a rakparton is próbáltam beszélgetésbe elegyedni, de 1/3 18 alatti volt, 50% alkoholos befolyásoltság alatt állt, a szolid kinézetű, nem alkoholizáló huszonéves lányok, pedig 1-2 rövid félmondaton kívül nem akartak társalogni. Elég visszahúzódónak tűntek. Még ismerős lányokat is láttam a rakparton matt részegen a nyáron, ők, pl. meg sem ismertek engem... Elég nagy baj, hogy a fiatalok sokan alkohol nélkül képtelenek feloldódni annyira, hogy egy másik normális kinézetű fiatallal beszélgessenek.


A másik gondom sok szegedi lánnyal az, hogy néha fura nézeteket vallanak. Pl. teljesen ateisták és ahogy megtudják, hogy én nem, az kizáró ok mindenre, a másik, amikor ilyen teljesen "befogadó" szellemiségűek aztán a ferde hajlamú kapcsolatok szükségességéről, meg a házasság elavult voltáról kezdenek nekem előadást tartani.

Sajnos sokan, pedig csak a pénzre és a kapcsolatokra hajtanak. Legtöbbször egy Nike cipő, vagy egy ThinkPad laptop, esetleg DSLR fényképezőgép miatt kezdenek beszélgetni az emberrel... Lassan, már tényleg egyenesen kerülöm ezeket a tárgyakat (nem mintha sok lenne belőlük otthon), ha emberek közé megyek, mert számos esetben megakadályozzák az emberi kapcsolatteremtés őszinte módját.


Elvileg 20, 21 éves fiúként, még statisztikailag jól álltok, a veletek azonos korú lányoknak, csak kb. 1,15-ször nagyobb a társtalálási esélye, de ha a 18 - 21 éves lányok összességét keresitek, akkor 1:1 még a párkapcsolat építés esélye a nemek között ebben az életkorban. Később a férfiak esélyei jelentősen romlanak.


Én 29 vagyok egyébként.

2016. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most mennyi csinos egyetemista lány járkál Szegeden...

Ha legalább feleannyi munkahely lenne, már rég nős ember lennék.


Másik gond, hogy nyáron jó részük nincs itt és a végzés után a legtöbb ember lép Szegedről.

2016. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En szivesen baratkozok veled. 18L
2019. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!