Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 éves vagyok, nem volt...

18 éves vagyok, nem volt barátnőm és nem is hinném hogy valaha lesz, de ez most mellékes, szerintetek a kutyák feledtetni tudják a magányt?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam amikor már huszonéves leszek(persze akkor is egyedül leszek, mert már feladtam a barátnő keresést rájöttem nem kellek senkinek)akkor lesz egy házam és veszek egy kutyát:D nőstényre gondoltam, mert a kölykei majd pótolják az anyát amikor az meghal(10 év minimum) és így öregkoromig, bár egyedül leszek, DE felnevelek egy kutya dinasztiát amire büszke lehetek...szóóval szerintetek kivitelezhető ez?

#kutya #magány #németjuhász #Rihanna #pánovics gergő #jószelics kevin #szabados norbert #egyedül hal meg
2016. szept. 21. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
nos.. a fajtalankodást elég bizos vagyok, hogy büntetik, uh szerintem tegyél le róla.
2016. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Hogy lettel te ilyen szanalmas?
2016. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Annyira különbözik a kutya és az ember DNS-e, hogy nem tudnál kölyköket nemzeni a kutyának.

De egyszerűbb lenne, ha befelyeznéd az önsajnáltatást és elkezdenél tenni magadért.

2016. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem kutyát akarok b****i ti elmebeteg f***kalapok...hanem másik kutyával párosítani....ökrök...
2016. szept. 21. 17:53
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Mi köze nnek Rihannához?

Nos a kutya más mint az ember.Nem tud válaszolni ha kirugtak,ha meghal valakid.A sok kutya pedig nem jó mert azokból egy biztos meghal így rossz lesz.Próbálkozz tovább

2016. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

1-Ne idegeskedj és ne beszélj csúnyán azokkal, akik segíteni akarnak (vagy legalábbis röhögni rajtad)

2-A válaszom második fele még mindig él. Fejezd be az önsajnáltatást és kezdj élni.

A kérdésedben semmi olyan nincs, amit egy 5 általánost elvégzett gyerek ne tudna. Szóval vagy nagyon hülye vagy, vagy a kérdésed kizárólag azt a célt szolgálja, hogy hisztizhess egy kicsit. És mindenki tudja, hogy az utóbbi az igaz.

2016. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

"(persze akkor is egyedül leszek, mert már FELADTAM A BARÁTNŐ KERESÉST rájöttem nem kellek senkinek)"

Értem.

Szóval magad döntötted el hogy szenvedni fogsz.

Beteg vagy.

Egy állat nem ér semmit, csak ösztönből él.

Bele fogsz halni a magányba egyrészt.


Lehetetlenség hogy olyan jól érezd magad egy kutyával mint egy barátnővel.


Van egy csomó bűnronda, dagadt ocsmány ember, akiknek mind van párjuk. De ha ennyire elhatároztad hogy nem lesz senkid, akkor tényleg nem lesz.

2016. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Ismerek tök normális embereket, akik tizennyolc évesen még csak nem is csókolóztak. Miért kell ilyen érzelmi zsaroló szófordulatokkal telezsúfolni egy négymondatos kérdést, csak hogy megmondjuk neked, hogy uuugyan, még előtted az élet, biztos lesz barátnőd?

Ne azért vegyél kutyát, hogy legyen valakid, hanem azért, mert szereted a kutyákat. Ugyanezen az analógián ne a Gyakorin sztorizz a szomorú életedről, hanem próbáld meg összeszedni magadat, és sportolni, hobbit találni, kiegyensúlyozottan táplálkozni és a többi.

2016. szept. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
vegyel egy iphone 7-est, mellé egy ugyanekkora bmw-t es voááálllááá, lesz csajod :D
2016. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én ezt őszintén kérdeztem:D de most miért...gondoljatok bele..ha tegyük fel sosem lenne barátnőm(sanszos..higyjétek el...nagy rá az esély)akkor is lehetne kutyám:D amúgy lehet tényleg beteg vagyok...de nem akarok a pszichomókusnak fizetni:D
2016. szept. 22. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!