Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ami jobb mintha...

Mit csináljak ami jobb mintha megölném magam?

Figyelt kérdés
Engem mindenki utál,csak akkor tudok beszélgetni másokkal,ha piálok,mert akkor jó kedvem van.Ha józan vagyok,egyszerűen semmibe nem lelem örömömet...Mindent/mindenkit utálok,nincsenek barátaim,de ha iszom ez sem érdekel már,akkor röhögök csak,amikor be vagyol b***va.Privátot senki ne írjon nekem,még beszélgetni se,mert nincs értelme...Öngyilkos 2x próbáltam lenni,nem sikerült,de szerintem ez 1értelmű.Mit tudnèk csinálni,amitől jobb kedvem lenne? (Mentem már ,,csavarogni",halálos fenyegetőzés lett belőle,meg bunyó van,sose én kezdem,de valahogy kiváltom az emberekből)
2016. szept. 26. 21:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%
Beszelegess, oszinten olyannal aki meghallgat. Nincs nagyon mas alternativija a pianak. Egyebkent en nem utallak, ez mar sokkal pozitivabb kerdes mint a reggeli :D
2016. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Olvastam egy korábbi kérdésedben, hogy 15 éves vagy. A szüleiddel mi a helyzet? Nem tudsz velük beszélni erről? A sulit miért utálod? Bunkók az osztálytársaid?
2016. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
15 éves vagy? Kommunikálj többet emberekkel, hogy megtanuld, hogy hogy kell. Szocializálódj és akkor előbb-utóbb normálisan fogsz hozzáállni az emberekhez és ők is hozzád.
2016. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátod keress egyet aki megszépíti az életed és segít megváltozni és megváltoztatni a világnézetedet és világodat. Mert ez amit leírtál nem állapot, mentem át keresztül hasonlokon persze öngyilkosság probája nélkül mert azt mindig is a gyengeségnek fogtam fel és nem akartama szüleimnek ezzel is problémát okozni. De itt csak drasztikus beavatkozások segíthetnek amire egy új élet egy uj emberrel új helyen a lehető legjobb. Hagyd magad mögött az eddigi életedet, probáld meg egy kicsit is értékelni az életet mert lehet, nem mindig de lehet. És a problémákon csak nevess és lébd át őket. Ne vegyél semmit és senkit se komolyan ne foglalkozz más dolgával, maximum halgatolagos szinten de ne foly bele. De egy csavargásbol hogy lesz fenyegetőzés és bunyo? Punk vagy talán? Nem írnál még magadrol ide dolgokat?
2016. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Tanulj meg programozni vagy menj el katonának. Egyikkel nem lesz életed, másikkal meg könnyedén elvesztheted az életed.
2016. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Molnár Krisztián?
2016. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
33%

És itt mit vársz most? Szerinted a gyik-es garnitúrának mennyire van tele a töke az ilyen picsogó verebekkel?

Te nem öngyiokosságot akarsz, hanem figyelmet, de ezzel a mentalitással még magadhoz is kevés vagy, nemhogy másokhoz. Két atyai saller meg egy hét magány helyre rakna. Amíg arra vársz, hogy a valagadat nyalják, addig legfeljebb valagba fognak rugdosni. Tanuld meg értékelni, amid van, mert semmit se éltél még, és nagyon fájdalmas lesz, amit még élni fogsz.

2016. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%
sose értetettem, hogy miként lehet elcseszni egy öngyilkosságot.. ha már neki futnék, jól csinálnám..
2016. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
61%

Az ivás nem lesz jó erre, de a drog sem. Mind csak akkor emel fel, aztán jól visszavág a földre.Szerintem rossz bandában vagy. Amíg ilyen tagokkal lógsz, addig belefogsz keveredni minden baromságba.

Sportolj pl. Keress valami kihívást, próbáld meg, mit veszíthetsz--

2016. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Ne legyél már lüke. Ha írni nem lehet neked, akkor gyere hozzám sörözni a hétvégén, aztán megoldjuk az életedet. Te írhatsz nekem nyugodtan.
2016. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!