Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék kiutat találni...

Hogyan tudnék kiutat találni ebből a magányból?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de most már ugye elkezdődik az egyetem, így egyre kevesebbet fogunk találkozni. Szüleimmel tartjuk a kapcsolatot telefonon, mivel kicsit messzebb lakunk egymástól, főleg hétvégeken beszélünk. Valamint 3 éve párkapcsolatban élek és barátom katonaként szolgál, folyamatos kiküldetésben van, így sokat vagyok egyedül.

Most ezt nem tudom hogy mondjam, de valahogy olyan egyedül érzem magam és hiába vannak olyan emberek, akikkel akármikor beszélgethetek, de valahogy nincs olyan ember a közelemben akinek nagyon el tudnám mondani a problémámat, éppen ezért jöttem ide. Mindenesetre köszönöm aki elolvasta és segít.


19/L


2016. szept. 4. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Most kezdődik az egyetem. Az egy remek lehetőség, hogy ismerkedj és barátokat szerezz.
2016. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, próbálj meg egyetemen ismerkedni és ott barátkozni az emberekkel :)
2016. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki introvertáltabb, és nem bulizós fajta, egyáltalán nem olyan biztos, hogy rengeteg barátot talál az ember!
2016. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyetem jó lehetőség, légy nyitott. Szerintem nem a buli a legjobb barátságszerző hely. Nekem 2 egyetemista gyerekem van, a koleszban és az egyetemen egyaránt sok barátot szereztek. Sok sikert.
2016. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!