Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek boldog egyedul,...

Hogyan legyek boldog egyedul, ha egyszer semmi nem boldogit?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok, soha nem voltam szerelmes, mivel akarki tetszett, az mindig massal kezdett el jarni. Mindig egyedul voltam, pedig tenyleg, ha szeretek valakit, azt tenyleg boldogga tudom tenni. Emiatt hatalmas bennem az ur. Probalom magam jol erezni, de nem megy, mikor latom, hogy akit szeretek massal jarkal ossze-vissza. Nincs kedvem kimozdulni se, nincs kedvem elni, es hiaba kedvelnek a ferfiak, egyszeruen nincs turelmem senkihez es semmihez. Baratnoim szinten passzivak, nem tudok senkivel sehova elmenni, mert nem akarnak jonni...
2016. szept. 29. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyanra fordítsd a figyelmed, akinél van esélyed, aki nem mással jár.

Írod, hogy kedvelnek a férfiak, de neked nincs türelmed.

Hagyd abba az álmodozást olyanról, aki mással van. És adj esélyt azoknak, akik tényleg érdeklődnek utánad.

Ne akarj örökké álomvilágban élni, mert sok mindenről lemaradsz.

2016. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mindig egyedul voltam, pedig tenyleg, ha szeretek valakit, azt tenyleg boldogga tudom tenni."


ez a mondat kicsit ellentmondónak tűnik.



szerintem gazdagítsd magad. csinálj tervet a jövődre. tanulj valamit. ha van pénzed utazz kicsit. ezek azért is jók, mert te minél jobban kibontod a személyiségedet annál valószínűbb, hogy észreveszitek egymást azzal, aki neked kell.

2016. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyébként azt nem tudhatod a többiek szerelmesek e. azért az nem egy gyakori dolog senkinek az életében.
2016. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanebben a helyzetben voltam.

Nekem is van egy srác aki hónapok óta tetszik, de nem szenvedek miatta, ha ő nem tud engem értékelni, akkor menjen a francba, nincs szükségem rá akkor nekem sem. Elszoktam menni bulizni, jól érezni magam, a fiúk persze próbálkoznak, de nehéz olyat találni aki komolyan is gondolja, de előbb-utóbb rátalálok az igazi férfira, ahogy majd te is. :)


Figyelj, hidd el, hogy minden elhatározás kérdése, minden fejben dől el. Ezért határozd el, hogy téged ezentúl nem érdekel hogy más pasi mit csinál és kivel van, inkább gondolj arra, hogy te mennyit érsz, és hogy miről maradnak le a pasik. Nem a te veszteséged, az övék, ha nem tudnak téged így értékelni.

Az a baj, hogy magadat nem szereted, pedig ez a legfontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben, boldog tudj lenni egyedül is, mert ez nagyon fontos az életben, mert hidd el, örökké senki nem lesz velünk, csak mi leszünk ott magunknak végig, szóval meg kell szeretned magad, csak akkor tudsz boldogan élni. Először is hidd el magadról, hogy értékes és szerethető vagy, elégedj meg magaddal, mert biztos vagyok benne hogy sokat érsz, úgyhogy kezdj el pozitívan gondolkodni, tűzz ki célokat és gondolj arra hogy bármit elérhetsz, amit csak akarsz, keress egy hobbit, ami boldoggá tesz, ami szintén elűzi a negatív gondolataidat.


Szóval nálad inkább a gondolkodásoddal meg a hozzáállásoddal van a baj, de amint ezen változtatsz és rájössz, hogy milyen értékes ember vagy és hogy mennyi mindenre képes vagy, akkor eléred a boldogságot is. Higgy magadban, hogy te igen is vonzó, talpraesett nő vagy, és megvagy a pasik nélkül is, nincs is szükséged olyanra aki nem tud értékelni, találsz majd úgyis ezerszer jobbat, aki úgy fog szeretni, ahogy vagy. De előbb magadat szeresd, legyél boldog, koncentrálj a jó dolgokra, tedd azt ami jól esik és ÉLJ, ahogyan neked jó! Ennyi az egész. :)


Én pl sportolok, elszoktam menni futni, zene be, világ ki, és a futás után máris jobban érzem magam. :) Nekem is kb csak egy olyan barátnőm van, akivel eltudok menni pl beülni valahova, de vagy a nővéremmel vagy a barátnőmmel elmegyek ha van valami buli, de olyan is volt már hogy egyedül mentem el bulizni, és ott találkoztam ismerősökkel meg megismerkedtem új emberekkel, szóval ne tartson ez se vissza, ha nincs kivel menned, akkor is menj el és ismerkedj, érezd jól magad. :) Persze nem feltétlen discokra gondolok, hanem pl fesztiválokra vagy rendezvényekre, én ott találtam magamnak elég hamar társaságot, én elég talpraesett vagyok és tudok ismerkedni. :) Neked is menni fog, csak fel a fejjel, vedd észre hogy mennyit érsz és hogy mennyi lehetőség áll előtted. :)


Nézd meg ezt a videót, nekem sokat segített, remélem neked is fog:

[link]


Sok sikert kívánok neked! Ne feledd, a legfontosabb, hogy legyél optimista és szeresd magad! :)

2016. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

Elöszőr hozzáállásodat változtasd meg. Minden mit te felfogasz, benned létezik, így magadtól függ, mi mit okoz majd neked.

Neveld magad.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!