Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha azt kérdem emberektől,...

Ha azt kérdem emberektől, hogy mi a véleményük a szeretetről, akkor miért néznek furcsán? Mi a baj ezzel a kérdéssel?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 23:09
1 2 3
 1/27 Firedoom ***** válasza:
89%
Nincs vele baj, csak szokatlan. Raadasul ilyen kerdeseket nem szoktak csak ugy direkt random feltenni max olyannak akit jobban ismersz.
2016. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom,hogy miért lenne szokatlan azt megkérdezni,hogy mi a vélemény a szeretetrõl.Inkább az a baj,hogy már a szeretet nincs szinte a gyakorlatban.

Nekem az a véleményem a szeretetrõl,akiben él ez a tisztaság,az még nem keményedett meg,ember maradt.Elsõsorban ez élteti az embert,viszont szeretettel a gyerekeket nem lehet jól lakatni,itt ennivalóra gondolok.

2016. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%

Mert az abszolút kezdetbe kérdezel bele.

Jó vagy rossz?

Szeretet, gyűlölet?

E 2 pár ugyan az. Milyen véleménye lehet az embereknek erről szerinted?

2016. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"Milyen véleménye lehet az embereknek erről szerinted?"


nem tudom, lehet a kérdés kÍnos, vagy a válasz.

2016. okt. 4. 00:14
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha engem kérdeznél, én is furcsán néznék. Mi lenne a véleményem? Van. Ez egy természetes emberi érzelem. Mégis, milyen véleményem lehetne róla? Talán ha konkrétabban tennéd fel a kérdést, tudnék válaszolni rá.
2016. okt. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy jófilozofálós kérdés. Valószínűleg nem találtad .eg a helyet a kérdésednek, rossg időben tetted fel.
2016. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Talán az az oka, hogy rossz helyen és rossz időben teszed fel. Pl. ha az utcán szólítasz le ezzel járókelőket, simán azt gondolhatják, hogy valami Jehova tanúja vagy, aki téríteni akarja az embereket.
2016. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
egy jóbarátomtól kérdeztem meg, és azt mondta, hogy hülyének néznek ha ilyen kérdést teszek fel. a miértre nem adott választ.
2016. okt. 4. 12:09
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Visszakérdezhetek? Neked mi a véleményed a szeretetről?
2016. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha csak úgy hétköznapi dolgokról beszélgettek és te spontán megkérdezed ezt, nem csodálom, ha furán néznek rád. Egyáltalán mit lehet erre válaszolni szerinted?
2016. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!