Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem, hogy csak a halál...

Úgy érzem, hogy csak a halál lehet a számomra ideális. Egy pár jó tanácsot valaki?

Figyelt kérdés

Van egy szép házam!.Saját pénzből lett véve és felújítva!Van pénzem és állasom.De az öngyilkosságon torom a fejem.Nincs párom,de nem is ez a baj.Egyedül is elvagyok!

En egyszerűen semmihez sem értek!Mar 11 eve dolgozok egy helyen de meg most se tudom a nyelvet.Sokat szidnak mostanában!Ha otthol panaszkodom,nem foglalkoznak velem.Tudjak ha ott hagyom,akkor egy idő után nem lesz pénzem! Mar oda jutottam,hogy nem tudok aludni este,annyira ideges vagyok,hogy kell menni dolgozni! Max 4 ora hosszat tudok pihenni 1 nap! Gyűlölök oda járni!! Az emberek is egy kis idiótát latnak bennem!

Ha ott hagynám máshova nem vennének fel.Csoda,hogy ide felvettek.

Meg 1 szeget se tudok beütni rendesen!Arra is gondoltam,hogy elszokok valamerre.Miért nem érti meg a családom,hogy legalább 1 vagy 2 évre haza jönnék onnnan? Majd csak akadna valami.


2016. okt. 10. 18:41
 1/7 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok és ronda is :(
2016. okt. 10. 18:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ne foglalkozz senkivel. Fogd a cókmókod és indulj haza, a pénzeddel nekikezdhetsz egy új életnek (értem ez alatt az albérletet, szükségleteket). Olyan tényleg nincs, hogy ne találj munkát, de az sem biztos, hogy jobb mennyiségben és/vagy minőségben. De az öngyilkosságnál mindenképpen jobb, ha először változtatsz és esélyt adsz magadnak.
2016. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan reménytelen ahogy most látod.

Ha tényleg gyűlölöd azt a helyet, ráadásul 11 éve vagy ott, akkor keress másikat. Biztos, hogy valamivel könnyebbe lesz már másikat találni, hogy dolgoztál kint, ráadásul a 10+ év egy helyen az még mindig érték.


1.Vegyél ki szabit ha teheted.

2. Gondold át, valóban megéri-e ott hagynod, nem múlik el a jelenlegi probléma, tényleg olyan szörnyű? Máshol is belefuthatsz szar munkahelybe. (Bár megjegyzem 10 év alatt bőven csömöröd lehet egy helyből).

31 éves vagy, önálló ember. Válts, ha váltani szeretnél, vagy hagyd ott, ha belefér egy kis szünet. Ne félj dönteni, senki nincs abban a helyzetben mint te és senki nem érzi azt, amit te.

2016. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem hiszem el, hogy 31 évesen valaki olyan értelmi szinten álljon, hogy ne legyen képes felfogni, hogy változtatni kell az életén. A munkavállalásnál nem a rondaságod lesz a fő szempont (habár köztudott, hogy a "szépség" relatív...). 31 évesen még előtted áll az élet! Képezd magad, tűzz ki új célokat, keress valami új hobbit, ahonnan meríthetsz motivációt! Ragadd meg a lehetőséget, és ne hisztizz! Hajrá!


Üdv, egy tizenhat éves..

2016. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azért egy öngyilkosságot kivitelezni nem gondolom, hogy kis feladat, úgy, hogy az tényleg sikerüljön. Annyi erővel akár valami értelmeset is kezdhetsz magaddal. Igyál napi három bögre orbáncfűteát a depressziódra, aztán kezdj el élni.
2016. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ön felismerte a problémát, és épp itt az ideje hogy arra az útra lépjen amelyen élete helyre jöhet. Hagyta, hogy eluralkodjon élete felett a káosz, a bánat, és mások véleménye, sértése. Büszkének kéne lennie arra amit elért, és arra hogy milyen nagyszerű ember is ön valójában.

Mivel öngyilkossági gondolatok merültek fel önben, a probléma mindenképpen már meghaladja önt, így segítséget kell kérnie. Javaslom, hogy keressen fel környezetében egy megbízható pszichológust akinek elmondhatja bánatot, és közös úton haladva túlléphet a mostani lelkiállapotán.

Legyen erős, és ne habozzon segítséget kérni!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!!!

Ensem gondoltam volna soha,hgoy ide jutok :( Az ongyilkossagig...Meg mindig fontolgatom :(

2016. okt. 11. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!