Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te miért vagy egyedül? Kort...

Te miért vagy egyedül? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
Én 35 éves férfi vagyok, SM betegséggel. Nem akarok nyűg lenni másnak.

2016. okt. 12. 15:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert az emberek többsége csak azért szeret velem lenni, mert én annyira "hülye, rossz, néna, csúnya stb." vagyok, hogy ezért mellettem sokkal többnek, jobbnak okosabbnak érzik magukat, és miután felment az önbizalmuk, ott is hagynak.. És nekem ilyen "barátok" nem kellenek. Inkább egyedül vagyok. 15L
2016. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

És mindezt úgy adjátok elő és magyarázzátok meg magatoknak, mintha lenne választásotok és bármelyik pillanatban tiétek lehetne a nagy Ő.

Én őszinte leszek... eddig csak balf4szokat fogtam ki, és most is csak balf4szok vesznek körül. Mit vonok le ebből? Túlságosan balf4sz vagyok az elvárásaimhoz az ideáljaimhoz, és olyannal még nem találkoztam aki csak puszta lényével felülmúlná a lehetséges elképzeléseimet és ő is viszont így érezné. Lehetne valakim ha úgy akarnám akár a következő pillanatban is. Ez nem dicsőség, és nem változtat a tényen hogy egyedül vagyok, amit egyébként nem kéne megmagyarázni mert semmi különös nincs benne. Egyedül születünk, egyedül halunk...

2016. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Nagyon alacsony vagyok és nagyon ronda az arcom (ezt sokan megmondták így szemtől szembe.. még rokonok is), sokat csúfoltak, kiközösítettek. Emiatt már tinédzser kortól komoly komplexusaim vannak, ami a viselkedésemen is látszik: befelé forduló, csendes, antiszoc, depis, melankolikus vagyok. A fentiek összességben olyan negatív kisugárzást adnak nekem, ami miatt mindenki kerül, vagy csak átnéz rajtam. Nincsenek barátaim, se normális emberi kapcsolataim. Az okokon nem lehet változtatni, így az okozatok sem változnak, nem is fognak. Így élek egyik napról a másikra.

Sokszor ez nagyon szomorúvá tesz, de többnyire sikerül elterelni a figyelmem különböző tevékenységekkel (filmek, könyvek, játékok), így amikor megfeledkezek a külvilágról, jól érzem magam.

26f

2016. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

-Mostanában elfoglalt vagyok, suli után dolgozni szoktam, ha hétvégén itthon vagyok, akkor olvasok, írok, sorozatokat nézek, tanulok, így azzal az egy-két fiúbaráttal se nagyon beszélek mostanában.

-A végső kapcsolatot keresem. Azt keresem, vagy várom, akivel kapcsolatban érzem a "varázst". A volt kapcsolatokon túltettem magam, sok tapasztalatokat szereztem leginkább.

-Nagyon félek jövőtől, hogy ha lesz férjem, akit szeretek. -> Félek hogy elválunk.

-Ha lesznek gyerekeim, akkor szeretném, ha normális körülmények között legyenek. Meg akarom nekik adni az érzelmi és anyagi biztonságot. Ezért vannak terveim, szeretnék többet tanulni, fejleszteni magamat, hogy nekik könnyebb dolguk legyen, mint most nekem.

2016. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24/L
2016. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Túlságosan megszoktam, és ráálltam már arra, hogy mindent egyedül csinálok. Egyedül tanulok, egyedül dolgozok, egyedül járok moziba, túrázni... Így aztán elszoktam az ismerkedéstől is, alapból sem vagyok egy beszédes ember. Tehát a saját hibám, hogy belekerültem ebbe, és nem nyitottam soha jobban mások felé. Bár azért az életem 80%-ában jól érzem magam, szeretem az egyedüllétet.
2016. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27/F
2016. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15/F elkerülték a norm emberek ezt a helyet,1 olyan lány nincs aki ne cigizne ne piálna és normális lenne, barátaim nincsenek....
2016. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Első válaszoló...Ez a jellemzés rám is megfelel xd csak olvasás helyett animézem
2016. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Családot szeretnék, de örökség és pénz híján megoldatlan a lakhatásom. Szerintem ez így vállalhatatlan, ezért nem ismerkedek.

35/F

2016. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!