Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, aki már...

Van köztetek olyan, aki már többször eljutott arra a pontra, hogy nincs miért/kiért tovább harcolnia, élnie?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is volt ilyen néhányszor.
2016. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
Na igen ha nem lánynak születik az ember akkor sokszor vannak ilyen gondolatai..
2016. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak egyszer jutottam el erre a pontra, de az kb. 10 évvel ezelőtt volt és azóta is tart.


30/N

2016. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
Én egyszer jutottam el. Pár hónapja. Akkor jöttem rá, hogy nem lehet kapcsolatom és nem lehetek boldog. Tehát élek, mert kell és reménykedem benne, hogy egyszer a vonaton mellettem robban egy Allah Akbar.
2016. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem mindenkinek van ilyen időszaka. Nagyon fiatal vagyok, de nekem is van. Gyakran érzem úgy, hogy nincs erőm, nincs értelme, nincs tovább...

Általában akkor, amikor fájdalmat okozok Istennek és elszakadok tőle. Mindig visszatalálok valahogy, de ez nálam egy krízishelyzet. Nem tudok koncentrálni, tanulni, örülni és őszintén mosolyogni. És könnybbnek érezném, ha csak úgy el lehetne múlni.

De mindig van remény. A Sátán becsap, elhiteti veled, hogy nincs értelme semminek, talán nem is tudod, milyen értékes és pótolhatatlan vagy, de minden pillanatban oda adhatod a gondjaidat Istennek, aki meg fog téged nyugtatni! Hiszel benne? Szeretnél megnyugodni? Beszélj el neki mindent, ami fáj. Mondd, hogy szabadítson meg téged minden bűnödből, hamisságodból. Kérd, hogy költözzön be szívedbe, ne hagyja üresen. Meg fog téged változtatni, és az életedet is, ha elszánod magad Mellette!

2016. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van.
2016. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!