Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az baj ha még szüleimmel lakok?

Az baj ha még szüleimmel lakok?

Figyelt kérdés
nem azért mert nem akarok lábra állni, hanem azért mert egyedül nem látom értelmét most ki költözni.. Az a helyzet, néha segitségre is szorulok mert nehezen mennek egyedül a dolgok, döntések, nehezen oldom meg a problémákat, s nincsenek olyan erős emberi kapcsolataim se hogy valakivel együtt lehessek, na meg drágák is egyedül fent tartani egy átlag bérből albérletet. Tudom ez a nagy társadalmat átlagban zavarja mer mindenki versenyzik és a szerint válogatja az embereket, de én nem versenyzek.. Amig tudok itt lakni addig jó, az is jó hogy itt vannak segitenek, Most miért költözzek ki? Nem azt mondom hogy itt fogok megöregedni, csak még nem látom értelmét, se alkalmasnak az időt, környezetet. 26F
2016. okt. 24. 23:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt rosszra gondolnánk, nem lettünk kilakoltatva, de eléggé bonyofalmas egy dolog, egyezünk meg annyiban hogy magyarországon néhány ember megúszhat dolgokat büntetlenül. Kár volt városból faluba költözni, azért költöztünk vissza városba.
2016. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezeket az adatokat elnézve nem gondolom.


[link]

2016. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Olyat még nem hallottam hogy a szerződéssel szembemenve kilakoltatnak valakit.


A politikusokat azért hoztam fel, mert sok pénzük van. Nem tudom mi nem érthető.

2016. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát azon a településen ahol mi laktunk az volt a módi. De bocsi, én voltam a hülye, újból elolvastam a válaszodat és már értem :)
2016. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
abban igaza van a kérdezőnek h sokan csak rohannak , játsszák a nagy felnőttesdit meg a versenyt h ki mikorra önálló mintha kötelező lenne 18-30 év között el költözni(persze a munka az más dolgozni azért illik ha úgyvan) de ha vkinek az otthonlét is elég akk mi van? senkinek semmi köze hozzá... majd ha lesz párja elköltöznek.
2016. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

Veled egyidős vagyok, és lassan 10 éve elköltöztem otthonról. Az igaz, hogy édesanyám még támogat. De nem többel mint 30-40000 havonta(ebben egészségügyibiztosítás stb.is benne van)

Viszont, szerintem mihamarabb költözz el akárhova, mert ez már nagyon sok, 26. Mert nem találkoztál még egy csomó problémával, élethelyzettel, amivel már kellett volna. Ami váratlanul fog érni, minél idősebb leszel annál nehezebben fogsz alkalmazkodni.

Akiket ismerek és a szüleikkel laknak, mind elég problémás emberek, kerülik is őket. Szóval ne várj tovább. Ha mindig a gyerek beosztásban vagy, hogy fogsz fejlődni? Nem fogsz megtanulni magadról gondoskodni, sem másokról.

Milyen versenyzésről beszélsz? azt nem értem.

A nők nem kedvelik általában az anyuci kicsifiát, aki mindjárt 30 de még kimossák a zoknijait. Én személyesen azért menekülök egy ilyen embertől, mert tudom,hogy megszokta hogy mindent megcsinálnak neki, így nem a társa lennék, csak a cselédje, vagy a pótmamája. Attól meg aztán nagyon távol állok. Ilyen volt apám is.

Lepontozhatsz mert tudom, hogy nem ezt akartad hallani. Én leszarom, de neked lesz rossz.

2016. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát, így a kérdezőt olvasva nem az a gond vele, hogy még otthon lakik, hanem az, hogy nem is tervez előre rendesen.

Én is otthon laktam, amíg nem jött össze egy saját kis lakásra való tőke, és nem fizettem albérletet, azt a pénzt inkább lekötöttem, megtakarításba fektettem, és 30 éves koromig összejött a pénz, és elköltöztem, amint a megfelelő lakást is megtaláltam, és beköltözhetővé vált (az előző tulaj az adásvételi után 4 hónappal költözött ki, és még 4 hónap volt, mire lakható állapotúvá varázsoltuk az alaposan lelakott lakást). Csakhogy én terveztem már jó előre. Az ingatlan árak éppenséggel nem játszottak a kezemre, és az albérleti díjak is megemelkedtek, na de én arra törekedtem, hogy ha már fizetni kell, a sajátomat fizessem. Most van ugyan egy kis hitelem, de kevesebb, mint feleannyi a hitel, mint amennyi az albérlet díja lenne (rezsi nélkül) ugyanilyen lakásra ugyanazon a környéken, és azért ez nagyon nem mindegy.

2016. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!