Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek depressziós az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
Nem sajnáltatni akarom magam, de senki nem szeret, mindneki kihasznál, becsap, szívat.A saját szüleim másnak "dicsekednek" azzal hogy semmitevalo vagyok és hiába tanulok semmi nem lesz belőlem.A suliba folyton szivatnak.Nincs senkim, egesz nap tanulok, takarítok meg zenét hallhatók, bulizni sem járok, barátaim sincsenek.Nem akarok depressziós lenni..de mar nagyon közel vagyok ahoz hogy depressziós legyek.Mit tegyek?
2016. okt. 27. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd olyan emberek társaságát, akik nem igyekeznek lenyomni a másikat, és tölts velük elegendő időt! Persze te se akard visszafogni őket! Ennyi ez, nem több.
2016. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alj a sarkadra ha az elet lep a... Hogy is van tovabb? :D Hallgasd meg ezt a dalt es tudni fogod, hogy mit kell tenned. :)
2016. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy szivassanak, és cáfolj rá a szüleidre. Tanulj jól, majd ha látják, hogy milyen sokra viszed, akkor már nem fognak dumálni. Én is hasonló helyzetben voltam... Amúgy, van kedved beszélgetni picit?? :)
2016. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Velem nem pont ez van de a lényegen nem változtat.Én már depis lettem.3hónapja semmi javulás inkább csak romlik a helyzet.26N.De te még nem tartasz itt szerintem keress hobbit.Járj társaságba.:)
2016. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 K...László ***** válasza:
Találj egy izgalmas elfoglaltságot, amiben sikerélményeket halmozol fel, és ez felépíti az önbizalmadat. Nekem pont az egyedüllét elfogadása volt a megoldás.A szüleim 35 évesen sem bíznak rám semmit, ez nálad sem fog változni. Szeretnék, ha gyerek lennék. Anyám túl okosnak, apám félnótás lütyőnek tart kiskorom óta, és ezen veszekedni is szoktak. Kinevet a faterom, ha lányokról beszélek. Volt bnőm nevét direkt nem jegyezte meg, mindig máshogy hívta. Villanyszerelőt és tv-szerelőt hív, pedig van a családban ilyen szaki. Sz-rd le az embereket, foglald el magad!
2016. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!