Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ne legyek depressziós?

Hogyan ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés
Pozitívan állnék én az élethez, csak sajnos nem tudok. Folyton csak a rossz történik velem, nem tudom mit csináljak.

2016. aug. 26. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Rúgj be.

Vagy foglalkozz olyasmivel amitől boldog leszel. csak van valami ilyesmid, nem?

2016. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hiddenlol.com

4chan

Esetleg 9gag

2016. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs párod Keress valakit aki boldogít. Hidd el, sokkal pozitívabb érzések fognak eltölteni.. :)

Ha van vlakid, akivel szeretitek egymást, és úgy is ilyen negatív vagy, akkor Változtass az életviteleden és keress valami hobbit, ami boldogít és sikeres vagy benne :D

Ez az én véleményem.. Vagyis inkább tanácsom. Lehet, hogy nagyon mellé lőttem vele, viszont azért átgondolnám :D

2016. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, mikor a javasolt szavakra ütöttem, valamiért nagy kezdőbetűvel írta őket ><
2016. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hallgass vidám zenéket. Hallgass Twenty Øne pilotsot. (Oké befejeztem a reklámot :D)

Van egy ötletem, de csak akkor írom le, ha tényleg megcsinálod!

Úgy lesz?

Na leírom: készíts egy táblát vagy egy füzetet a céljaiddal. Nem tudom hány éves vagy, de írdd le hogy milyen leszel pár év múlva. Nade nem azt, hogy "társadalom által kitaszított senki". Hanem amit el szeretnél érni. Pl nyaralás, pénz, barátok stb.

Rajzolj hozzá, ragassz képeket, a lênyeg, hogy színes legyen. Minden nap nézd/olvasd át. Elmélkedj rajta, keress lehetőségeket hogy megvalósítsd őket.


Legyinthetsz, hogy hülyeség, de nekem egytől egyig bevált amire vágytam és a depresszióm is elszállt.

(Vagy menj pszichológushoz. Csak az unalmasabb, többe kerül, és nem olyan élvezetesen szórakoztató mint a játék a jövőbeli éneddel)

2016. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rossz hozzáállásod van.

"Folyton csak a rossz történik velem"

Ilyen nem létezik. Ha így lenne, nem ebben a világban élnél.

Pozitívan "kell" hozzáállni? Nem egészen így mondanám. Azt mondanám, magyarázd el magadnak, miért jó ami éppen történik ha felfedezted, éppen kínt okozol magadnak miatt, akármilyen is legyen.

Írj rám ha kell segítség.

2016. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ajánlom a yes man-t. Mint film, mint életforma.

Ha kijelented, hogy nem tudsz pozitívan állni az élethez, akkor nem is fogsz.

Szabad vagy, olyan életet csinálsz magadnak, amilyent akarsz.

Gondolj a jóra. Te ezt úgy fogalmaznád meg, hogy 'ne gondolj a rosszra'. A negatív szavakat hagyd ki a gondolkodásodból, beszédedből(ne, nem, nincs).Mind a három mondatod negatív. Te is az vagy. Akkor meg mit vársz? Visszakapod, amit adsz. Tudom, kva nehéz.

Most nyugodtan elküldhetsz a 3.14csába, de remélem, előbb-utóbb majd értelmet nyer amit most írtam.

2016. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy nem számít a kor!
2016. aug. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos sok újat nem hallottam :D Ami egyébként a legnagyobb baj, hogy általában a dolgok tőlem függetlenek. Komolyan próbálok mindenkivel kedves lenni, meg segíteni, csak nagyon nem ugyanezt kapom vissza, és kicsikét kezd irritáló lenni. Igen, azt aláírom, hogy nincs jó, vagy rossz, csak a hozzánk való vonatkozásban ítélünk el dolgokat, ezt aláírom. Viszont. A jövőmre sajnos nem tudok koncentrálni, mert úgy teljesen keresztbe vágták a terveimet, és még azt sem tudom, hogy hogyan tovább. Ez az egyik legnagyobb baj, hogy minden bizonytalan lett, elvesztettem saját magam.
2016. aug. 28. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Éld ki minden vágyadat,ne fojtsd el,mert az elfojtás az oka minden rossznak!
2016. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!