Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen ez az érzés? (Többi lent)

Milyen ez az érzés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem azokhoz szól akik vagdosák magukat. Milyen érzés mikor megvágod magad ? Hol szoktad ? És mivel?

A troll válaszolók kíméljenek. A többieknek pedig köszönöm előre is.



2016. okt. 29. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ismerten egy gyönyörű lányt,aki ezt csinálta. Teljesen normális volt, aztán mondtam neki inkább tetoválást kéne az vérzik, és fáj.
2016. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2016. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
igazából.. én nem érzem mikor csinálom.. akkor csinálom ha ideges vagyok hogy így vezessem le az idegem..és amikor csinálom nekem nem fáj.. csak majd utána..
2016. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én azt mondanám hogy először sokkoló,hiszen látom hogy mit művelek magammal.Aztán pedig olyan mintha levennék rólad a rengeteg felelősséget és terhet egy pár pillanatra.Olyan felszabadult akkor minden és nem tud leállni az ember.

A combjaimat és a felkaromat szoktam.

Borotva penge,hegyezőből kiszedett penge,kés,szükség esetén pedig bármilyen éles,törött tárgy megfelel.

2016. nov. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ex-vagdosós vagyok, de gondolom azért megfelelek.

Milyen érzés? Fáj, nyilván. Hirtelen, éles fájdalom, igazából csak egy pillanatig fáj, ezért nem elég soha egy vágás, hanem mindig kell még egy, és még egy, és még egy... De mellé iszonyú jó érzés, mert úgy érzed, hogy végre valami formát öntött a fájdalmad, meg hogy végre megbűnhődsz azért, "amit tettél", amilyen ember vagy, olyan mintha kinyitnál egy szelepet, és kiadhatnád a dühödet, kiereszthetnéd az összes feszültséget.

Aztán persze miután végeztél, hirtelen érzed, hogy mintha lángolna mindkét karod, de az más.

Egy darabig az alkaromon csináltam, de az túl feltűnő volt, meg nem akartam egész nyáron át hosszú ujjú pólóban járni, úgyhogy áttértem a felső combomra. Volt borotvapengém, de a kedvencem egy üvegcserép volt. Ceruzahegyezőből sose operáltam ki a pengét, nem jutott eszembe.

Miért kérded? Elkezdeni nem ajánlom. El sem tudod képzelni, hogy mennyire iszonyú addiktív. Amikor olyan állapotban vagy, akkor tényleg segít jobban érezni magad egy időre, de gyakorlatilag nincs megállás. Én már nem is tudom hány éve leálltam, de még mindig hiányzik. Az érzés, a látvány, a tudat... Elég szar, hogy nem lehet tőle szabadulni.

2016. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Erre voltam kíváncsi.
2016. nov. 4. 18:07
 7/11 anonim válasza:
En edzesek elott a csarnok elott hegyzo pengevel es direkt ugy csinalom h fazzakk mert akkor vagy kevesbe faj vagy kevesbe erzem de amikor melegbe erek akkor faj es omlik belole a ver es erzem ahogyan vegigfolyik a kezemen
2016. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A felkaromat szoktam, ollóval és késsel. Fáj, de engem megnyugtatott, de a későbbieknél már alig éreztem valamit, nem igazán érdekelt, hogy mit csinálok magammal. Nem szoktam magam sűrűn vagdosni, ezért amikor az osztálytársaim észrevették, csak ráfogtam a macskára, és elhitték
2016. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Felső comb, borotvapenge.

Önutálat, bűnhődés, düh/idegesség levezetés.

Már két éve. Soha senkinek nem kívánom, hihetetlenül sz@.r függőség.

15/f

2016. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

csuklonnal mindig es pengevel

hol egy fiu miatt hol egyil haver miatt hol egy csaladtag elvesztese miatt szov mindenert

2016. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!