Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted is szar az élet?

Szerinted is szar az élet?

Figyelt kérdés

1.

- hát rólam annyit lehet/kel tudni, hogy céltalanul csak élem világom, kevés barátaim vannak. Semmiben nem találok örömet...

Paraméterek:

Age = 21

Gender = 'fiú'



2.

Van miért/kiért élni ebben az életben?



2016. nov. 1. 19:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

van amikor az, van amikor nem az.


nem szoktam unatkozni, szerencsére az életben túl sok felfedezni való van.

2016. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Hát persze,hogy az.
2016. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az,csak a sok életképtelen lusta balfék képtelen ellenállni a megpróbáltatásoknak.

Különben bocsi,de a leírt bemutatkozásod alapján nem csodálom,hogy sz@r az életed.

2016. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
13-as,könnyű ítélkezni,mi?
2016. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Szerinted is ѕzаr az élet?"

Szerintem is ѕzаr, de lehet vele trágyázni az édenkertünket. Én is "csak" élem az édenkertem, amit nem azonosítok teljes egészében az általában vett "élet" fogalmával.


"Van miért/kiért élni ebben az életben?"

Én magamért élek. A többi bónusz, amiért már erőfeszítést sem kell tennem. De ha én magam sem állok biztos lábon, más is jobban teszi, ha em akar rám támaszkodni. Nekem sincs sok barátom, de az kevés arra a kis időre is elég, amíg együtt vagyok velük. Nem a céljaimat képviselik, hanem apró segítséget nyújtanak a céljaim eléréséhez (sokszor akaratlanul is). De ha nélkülük nem tudom elérni, akkor velük sem; ők csak lökhetnek a jó irányba, de helyettem nem oldhatják meg a problémáimat.

2016. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem. Az élet nem szar. De van néhány dolog, ami azzá teszi/teheti. Sőt, nem is olyan kevés.
2016. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy vagyok az élettel, hogy nem tetszik. Szép, csodálatos, de nem akarok a része lenni. Ugyanaz, mint ahogy a testharci stílusokkal vagyok. Elismerem, hogy nagyon tudnak harcolni, nagyon jó technikáik vannak, de én semmi pénzért nem csinálnám, mert nem tetszik. Szóval csak azért vagyok életben, mert megköveteli a társadalom. De amúgy utálok élni.
2016. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer élünk, akkor is szarul :)
2016. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A betegségeken és természeti katasztrófákon kívül minden más szar dolgot mi magunk idézünk elő. Mi magunk tesszük tönkre egymást.
2016. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az élet vagy egy merész kaland,vagy semmi.
2016. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!