Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem lett mindenből! Ezen...

Elegem lett mindenből! Ezen én már nem tudok változtatni! Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Annyira összegyűlt most minden a fejem fölött hogy legszivesebben csak elaludnék,és kész.Egyszerűen olyan szinten lemaradottnak érzem magam hogy nem lehet igaz.


-17 évesen szűz vagyok,sosem volt még senkim,de még az első csókomon sem vagyok túl.


-A környezetemben az emberek 90%-a párkapcsolatban van,nagyon rosszul esik őket együtt látni.


-Dagadt vagyok,iszonyú ronda,két méteres és 130 kg...

Egy debella állat vagyok.Úsztal egy évig,bicikliztem,futottam egész nyáron,de sehogy sem megy le.Pedig majd megdöglöttem.


-Még csak jelét sem kaptam annak hogy bárki érdeklődne utánam.Egyszerűen nem tudom...


-Van egy érzésem hogy az emberek a hátam mögött kibeszélnek és bántanak engem...


Ezt már tényleg nem bírom,mert bele fogok zavarodni!

Kérlek benneteket ne jöjjetek azzal hogy 17 évesen nincsenek is problémáim.Ilyen helyzetben gondolj magadra.Te 17 évesen hol tartottál?Így mondd kérlek.


Ráadás hogy meg akartam szerzői kiadásban jelentetni a könyvemet de másra kellett elköltenem a pénzemet,és az is plusz költség.A könyvről nem akarok beszélni,de nagyon rosszul esik hogy minden a feje tetején áll az életemben.



2016. nov. 6. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bodybuilder.hu oldalon olvasgass cikkeket. ha mozogsz és nagyjából tartasz egy jó étrendet akkor fogynod kell ha nem megy akkor a szervezeteddel nem jó valami. ha teheted legalább egy jó multivitamint szerezz be.
2016. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 róbert dávid ***** válasza:
én meg 25 évesen szűz vagyok naés?
2016. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pontonként válaszolok.

1: Ezen még nem kell siránkozni, csak 17 éves vagy!

2: Szétesz az irigység. Megértem, én is néha nagyon irigy vagyok a párkapcsolatban élő kortársaimra. De... Nem mindenkinek úgy alakul az élete, hogy a tini évei feltétlen a szerelemről szóljanak. Mindenki élete más, és más. Ezt előnyként is felfoghatod. Körülöttem, amikor látom a fiatal párokat, és tényleg szerelmesek (nem csak divatból vannak együtt), akkor szinte semmire nem bírnak koncentrálni a szerelmükön kívül. Ez persze szép, és jó, cuki, meg minden, de gondolj a hátrányokra is. Tanulás? Más területei az életnek? stb... Valóban, pont az ellentéte az ideálisnak, de a 11.-12. évek számítanak a legjobban. Ekkor jobb jegyeket kell szerezni, mint 10.ben. Nem, nem vagyok stréber, egyáltalán nem tanulom szét magam. Csak ez is egy szempont. Illetve az esetleges szerelmi csalódások. Fiatalkorában az emberek (én valamennyire már tudom, h merre tartok, de h a közeljövőben mit kéne elérnem...), nem tudják, hogy mit szeretnének, milyen embereket szeretnének maguk mellé, milyen stílusuk van, stb.. Elképzelhető, h összejössz egy lánnyal, de pár hónap múlva vége, mert rájön, h nem te vagy az embere. stb... A szerelem egy hormon miatt van, a hormonok meg nagyon aranyos dolgokat tudnak csinálni az emberrel...

3: Dagadtság... Én 177 cm vagyok, és 90 kg. (90-et stabilan tartom elég régóta). 1 éve én is nagyon dagadtnak éreztem magam (2-3 cmvel voltam alacsonyabb, kicsit nagyobb tömeg) Aztán rájöttem, hogy nekem ilyen alkatom van, nem lehet nagyon mit tenni. Végül egyre több olyan kérdést láttam, hogy sovány fiú panaszkodik, mert túl sovány, rájöttem, hogy nem is olyan rossz a helyzetem. Sőt. A sovány alkatú ember azért siránkozik, hogy vastagabb legyen, a tömöttebb alkatú meg azért, hogy soványabb legyen. Csak az nem jó, ami van... :) Nem tudom, hogy leírtad-e már, de az étrend is sokat számíthat. Habár nem is... Mostanában nem nagyon sportolok, mert így is későn érek haza, és fél 7-kor az ember inkább a leckére/egy jó kiadós lecsóra/pc játékokra gondol. 1 évig kondiztam, hát... Olyan nagyon sok szerintem nem látszik belőle. kb. 2 hónapja hagytam abba, de azóta többet is eszem, és mégis... Nemcsak kilóban nem híztam, hasban sem. Szóval az is lehet, hogy nagyon lassú az emésztésed. Esetleg szedsz valami gyógyszert rendszeresen...? Az is okozhatja.

4: Igen... Én sem nagyon látom ezt. Akkor érdekelhetsz egy embert, ha : nem csak te kezdeményezel beszélgetést, üdvözöl, hiányzol neki.

5: Ez kicsit üldözési mánia... Vagy nem tudom. Ez akár azt is jelentheti, hogy az egód rendbenvan. Miért? Azért, mert arra gondolsz, hogy minden ember a saját élete elé helyezi a tiedet, és egy 17 éves átlag srácot kibeszél, és kipletykál. Gondolkozz már. Inkább a párjukkal megnéznek egy filmet, minthogy akár tíz percen keresztül rólad beszélgessenek...

Egyébként nekem több olyan szituáció is volt az életemben, hogy sokat dolgoztam egy adott dolgon, és egy kis lehetetlen izé miatt nem jön össze. Dühítő, tudom. De nem szabad feladni. 16F

2016. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!