Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért alázza meg a társadalom...

Miért alázza meg a társadalom a kövér embereket?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, nem volt soha kapcsolatom. Barátnőm egyik fiú ismerőse 23 éves, neki sem volt még kapcsolata. Mindketten "nagyok" vagyunk. Barátnőm szerette volna ha össze jövök vele. De mégis miért? Mert nem kellünk senkinek? Mert a magunkfajtának nem juthat jobb? Vagy mert gondolta a két szüzike jó lesz egymásnak? Mit várjon az ember a társadalomtól ha már a barátnőjétől ezt kapja?
2016. nov. 7. 19:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
44%

egyik haverom mesélte aki a patológián dolgozott,hogy mekkora kicseszés az nekik,ha kövéreket kell mozgatniuk.

a legdurvább egy 180 kilós pali volt.

6db lepedőt raktak alá annak megfogják a 4 sarkát és akkor így akarták mozgatni,de nem bírták el,kellett még 2 ember hozzá.

aztán a 6 lepedő sem volt elég,mert szétszakadt.

majd be akarták tenni az alsó tepsibe,nagy nehezen sikerült,de nem tudták betolni,mert nem fért be.

ezért ki kellett venni a tepsit és úgy betömködték alulra.

2016. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
És ez most hogy jön ide?
2016. nov. 7. 20:47
 13/31 anonim ***** válasza:
24%
hát hogy mennyi baj van a kövérekkel.
2016. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2016. nov. 7. 21:08
 15/31 anonim ***** válasza:
69%

Itt válaszolok engedelmeddel nem privátban.


Kapásból indítasz egy hangulatkeltő általánosítással. Aztán folytatod kitalált dolgokkal, amiket te raksz a barátnőd szájába.

2016. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Félreérthető voltam? Nincs semmi bajom a sráccal, csak a beskatulyázással van egy kis bajom.
2016. nov. 7. 23:39
 17/31 anonim ***** válasza:
mert a legtobb esetben zabalastol kover az ember. nezd meg a mai gyerekeket 2-3 eves korukban mar gurulnak, es folyton zabalnak valami hizlalot.
2016. nov. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Fogyj le és minden rendben lesz.
2016. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
hát fogyjál le akkor... nálam nem sok nagyobb zabagép van, mégis lefogytam 98 kilóról 75 kilóra, fejben dől el. a barátnőd csak jót akart. és súlytól függetlenül pont jó lenne 2 szüzike egymásnak, nem lenne kellemetlen a dolog, együtt " bénázhatnátok" :) nem bántásként írom, az elején senki se egy lepedő akrobata. :)
2016. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
81%
Én értem a kérdező álláspontját, hogy lekezelőnek érezte a helyzetet.
2016. nov. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!