Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért alázza meg a társadalom...

Miért alázza meg a társadalom a kövér embereket?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, nem volt soha kapcsolatom. Barátnőm egyik fiú ismerőse 23 éves, neki sem volt még kapcsolata. Mindketten "nagyok" vagyunk. Barátnőm szerette volna ha össze jövök vele. De mégis miért? Mert nem kellünk senkinek? Mert a magunkfajtának nem juthat jobb? Vagy mert gondolta a két szüzike jó lesz egymásnak? Mit várjon az ember a társadalomtól ha már a barátnőjétől ezt kapja?
2016. nov. 7. 19:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2016. nov. 9. 11:43
 22/31 anonim ***** válasza:
48%
és a fiú ne érezze annak ? azt is megérted utolsó?
2016. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Igen, őt is megértem, szerintem mindkettőnek szar volt a helyzet.
2016. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

sztem az a baj, h mindenképp egy kövér pasival akarták őt összehozni, pedig a zserelem , kapcsolat nem ezen múlik...

sokkal fontosabb az összhang és h jól kijöjjenek és ez lehet kövér és nem kövér pasival is...

2016. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem tehet róla hogy kövér.nem csak az evéstől lehet elhízni,lehet pajzsmirigy problémája van.ezért nem kell egyből alázni a kövéreket.egyébként kövér-kövér páros nem ideális a szexben, mert legurulnak egymásról. ezt egy kövér ismerősöm mondta.
2016. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
99% ba a nem megfelelő táplálkozás, mozgás hiánya okozza... pajzsmirigy persze :DDDD
2016. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
. pajzsmirigy persze :DDDD -Cserháti Zsuzsa,Mary Zsuzsi,Csala zsuzsa,-csak 3 példa hirtelen, mindnek pajzsmirigy betegsége volt.
2016. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
ezek nem is kövér emberek te szerencsétlen... Csala esetleg, de öreg korára ő is fogyott... ÖNGÓÓLL
2016. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A "társadalom " nem aláz meg senkit.


Szüzikeség nem függ össze a kövérséggel.


Viszont szerintem sokunknak van kellemetlen tapasztalata kövér emberekkel. Akik elállják az utat, és nekik áll feljebb, ha helyet kér ember.

Akik mellett nem tudja az ember a saját ülését használni, mert átérnek.


A kövérség nem fogyatékosság, mégis olyan bánásmódot várnak el; mint a kérdező is.


Szerintem, már gyerek korban komoly segítséget kéne adni a túlsúlyos gyerekeknek, hogy ne kövér felnőttek legyenek belőlük. És hogy ne halmozódjanak a bajaik egészségügyi problémákkal.

2016. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A kövérség egy választott életforma.

Sokan pedig nem tolerálják ezt a fajta választást,ugyanúgy ahogy egy alkoholistát,vagy drogost is kevesen tudnak tolerálni.

2016. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!