Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, hogy mihez kezdhetnék. Annyira beszélnék már valami normális emberrel aki kicsit megért. 3 éve úgy igazán nem beszéltem senkivel.Régóta vannak problémáim. A depresszió egyre jobban lehúz. Eddig azt hittem egyszer vár rám valami jó. Soha nem voltak igaz barátaim se szülők akiket érdekeltem volna. De most annyira elkapott(megint) ez az érzés pedig nem nagyon akartam ilyen jellegű kérdést írni. De nem tudtok írni valami oldalt ahol beszélgetni lehet esetleg jófej vagy bármilyen emberekkel akár angolul akár magyarul? Ezt el sem hiszem, hogy ilyeneket írok. Tudtok ilyen oldalakat? Oh és ez nem picsogás akar lenni. Ha érkeznek normális válaszok azt megköszönöm. 18/L
2016. nov. 14. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Kritikán aluli a kínálat az ilyen beszélgetős oldalakból. Kerestem én is, de szerintem nem létezik jó.
2016. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Én úgy találtam, hogy a mindennapokon változtatás elég sokat tud segíteni bár legalább ennyire nehéz. Kezdetnek viszont segít. Személy szerint 9gag-en kezdtem beszélgetni kommentek között ott találni sok jó embert mégse az ember nincs is oda a memekért mindenki talál szerintem magának való tartalmat ott.

Azon kívül ha itt leírod,hogy miről szeretsz vagy tudsz igazán beszélgetni talán még itt is találsz valakit és ugyan úgy ingyen van. Plusz névtelen vagyis senki se fog hülyének nézni a kérdés miatt.

2016. nov. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Írj nekem ha beszélni akarsz! Én szívesen hallgatok embereket, és hidd el sokkal jobb ha kibeszéled a problémáidat! ;)
2016. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
írj
2016. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Mi a baj? Nincs kivel trollkodni? :D
2016. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2-es 9gagot annyira nem ismerem és nem is nagyon szeretek ráírni az emberekre. Hát én szerintem mindenről eltudnék beszélgetni. Sok minden érdekel és szerintem ha van egy kis összhang akkor eltudok beszélgetni bárkivel(ilyen formában). De érdekelnek többek közt a kultúrák,a zenék,az állatok,táplálkozás,a vicces dolgok,a különböző emberek sajátosságai,a tudomány és még sok-sok minden. Szeretnék többet tudni úgymond mindenről. Ha így érthető. Utolsó tudtam, hogy valami ilyen megfog találni :D.
2016. nov. 15. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
9gag nem egy ismerkedős oldal nem emberekre kell ráírni, elvileg egy vicces képeket gifeket gyűjtő oldal ma már azért ennél több mindent lehet ott találni és ezekhez írnak kommenteket nem facebook hanem egy ottani fiókkal tehát szintén névtelenül ott lehet egész jókat beszélni nem egyesével kell emberekre ráírni.
2016. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező saját tapasztalat... Akárhányszor ráírtam egy olyan lányra aki annyira depressziós volt meg annyira beszélgetni akartat mindig vagy nem írt vissza vagy pár üzenetváltás után lelépett anélkül, hogy megmondta volna tulajdonképpen mi is a gond... Már vagy 10 ilyen eset megtörtént úgyhogy nehéz elhinni hogy nem trol vagy...
2016. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valszeg a postaládád tele lesz vagy már van is levelekkel, legtöbbje vagy épp mind fiú... ilyesmire nem GYK-n kell ekresni embert. :D
2016. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom mi az a 9gag de nem hiszem hogy ilyen irányba akarok menni. De azért köszi. Oh és mindenkinek köszönöm aki valamilyen formában reagált erre. Utolsó nem nem troll vagyok szeretem a poént de nem szoktam trollkodni főleg nem ilyenekkel. Akkor olyan hangulatomban voltam(előfordul) de én csak beszélgető partnert keresek hosszútávra olyannal kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt akár napi szinten. Igen leírnám a problémáimat is de nem 2 percért akarok beszélgetni azt' csá. Mondom inkább hosszabbtávra
2016. nov. 15. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!