Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek most ebbe a helyzetbe?

Mit tegyek most ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
15 éves fíú vagyok. Mostanában nagyon egyedül érzem magam.A "barátoknak" nevezett személyek folyton csak átvernek és kihasználnak.Egyik barátomba se tudok már megbízni.Legszívesebben új embereket keresnék,csak már félek,hogy lassan mindenki érdek ember lesz.Lányok terén se állok másképp.Nem tudom megtalálni azt aki normális lenne.Próbáltam ismerkedni lányokkal,de egyszerűen nem találok olyan lányt aki normális lenne.Amiket hallok lány ismerősökről az folyton csak az,hogy milyen bunkó paraszttal jött össze. Valljuk be nem vagyok a legszebb(meg is szokták jegyezni),de emellett azt tudom mondani,hogy a belsőm rendben van. Csak az a baj, hogy a mai lányok többsége a gyökèr pávákra és selyemfiúkra mennek(tisztelet a kivételnek) és ezért szoktak álmatlan éjszakáim lenni.
2016. nov. 16. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked ezért szoktak álmatlan éjszakáid lenni, az baj! :D


Akkor még sincs rendben a lelkivilágod, haver :) Hiába is állítod ezt.


Ha nincs önmagadba vetett hited, nem lesz barátod, barátnőd se. Tök irreleváns hogy nézel ki, pont emiatt.

2016. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiegészítésképp annyit írnék, hogy az önmagadba vetett hit az nem egyenlő a beképzeltséggel, majomkodással!
2016. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2016. nov. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem az csapta meg a fülem, hogy hogy érted azt, hogy : mindenki bunkó paraszttal jön össze..

Am. én is veled egykorú lány vagyok, de pl. én nem bukok a pávákra, sem a selyemhernyókra.

Itt az a helyzet, hogy a normális fiúk miért a plázacicákra buknak?

ha gondolod írj privátba, megvitathatjuk e gondjainkat

2016. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!