Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mihez kezdtek magatokkal...

Ti mihez kezdtek magatokkal amikor rátok tör a 'magányos érzés'?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.


Imádok egyedül lenni, hétköznap sokszor már délután közepére elegem van az emberek jelenlétéből és magányra vágyom.. Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek barátaim... vannak, de iskolán és hébe-hóba bulikon kívül velük sem nagyon tartom a kapcsolatot (persze, van fb csoportunk, de ott én mindig csak olvasom, amiket írnak, szinte soha nem reagálok).


Ettől függetlenül ritkán ugyan, de előjön bennem egy érzés, ami eléggé idegesítő. 1-2 napja van jelen ismét, rohadtul vágyom valakire, de nincs konkrét személy, csak ürességet érzek magamban, szinte már fizikálisan is fáj.. Sírhatnékom van, de nem tudok sírni. Semmihez nincs kedvem, szó szerint semmihez.. Csak szenvedek, semmit nem tudok élvezni, mert folyamatosan azt érzem, hogy mennyire megölelnék most egy aranyos lányt, vagy milyen jó lenne most beszélgetni valakivel.

Ez már csak azért is probléma, mert pár nap múlva elmúlik ez az érzés és ismét inkább zavarni fognak az emberek, mint vonzani, ezért ilyenkor visszafogom magam és nem írok rá random csajokra, hogy akarnak-e randizni.. Viszont ezen a tevékenységen kívül úgymond semmi más nem nyugtat meg..


Másnál is szokott lenni ilyen?


2016. nov. 26. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Most akkor az a baj, hogy nincs kit megdugni, vagy az, hogy ember kellene, akivel el tudsz beszélgetni értelmes dolgokról, esetleg társaság kellene, akikkel elvegyülsz és mész ide-oda? Kire, mire van szükséged?

Mert a kérdésben aranyosan előadtad a magányos hattyú halálát, a végére meg kiderül, hogy a szuttyogás oka valójában A Nő.

2016. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor remegek, szédülök, rosszul vagyok és még inkább utálok élni. Eleve utálok, csak a szüleim miatt élek, mert kiakadnának, ha meghalnék, szóval muszáj léteznem, de azért utálok. Igazából nekem nem az a bajom, hogy jelenleg nincs senkim, hanem inkább az, hogy soha nem is lesz. És nem csak párom nem lesz soha, hanem normális munkám sem, autóm sem. Egy hulladék leszek, aki kering ide-oda, mint gólyafos a levegőben. Ezért vagyok ideges és ezért utálok élni. De nem baj, ez van, nekem ez jutott! (':D
2016. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!