Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan ember aki megérdemli, hogy magányosan élje le az életét?

Figyelt kérdés
Mondjuk az miatt mert lusta változtatni magán vagy a gondolkodásán, vagy olyat tett ami miatt ezt érdemli.
2014. márc. 14. 14:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
U.I.: Nem magamra gondolok.
2014. márc. 14. 14:17
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, az, aki tárgyaknak veszi az embereket.
2014. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van.
2014. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt azért vegyétek figyelembe mikor azt mondjátok ezeknek az embereknek, hogy tegyen érte, hogy Neki elég szörnyű körülmények között kellett élnie, nem feltétlen maga miatt került ilyen helyzetbe. És ha egész életében megalázták, lenézték, soha sem szerették, akkor nehéz kitörnie ebből, akármennyire szeretne. Igaz, hogy önsajnáltatásból nem lehet kimászni ilyesmiből, de ettől szerintem senki sem érdemli meg, hogy így éljen. Ez saját vélemény/tapasztalat. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-essel maximálisan egyetértek,mivel én is kb. ezt élem át,szóval tudom miről van szó.

A kérdésre válaszolva azt amik velem történtek és ami miatt magányos vagyok,illetve ami évek óta történt velem az életemben,hát a legrosszabb ellenségemnek se kívánnám.Azokat a fizikai és lelki fájdalmakat és problémákat senki ne élje át így.

Régen még én is azt hittem,majd lesz barátnőm meg stb. Mára már nem is érdekel,valószínűleg egyedül fogok maradni magányosan... Én sem ezt szeretném persze,de hát nem jön össze semmi. :/

22/F

2014. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy a nők nem veszik emberszámba azt, aki nem férfias (Ez nem egy rossz dolog). De ezt csak azért mondom mert, pl. a 17 éves srác szép dolgokat írt, aztán meg mindenki a mai fiúkat basztatja, hogy milyen alpári tahók...
2014. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Hát igen,mert a legtöbb az is.Ő egy kivétel.
2014. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb? Megmondom, miért van ez! Mert aki nem olyan, azt emberszámba sem veszitek!
2014. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek a leírtakkal (Y)


F/19

2014. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy ki és mit gondol arról, hogy valaki mit érdemel.


A sírodban nem vigasztal az a mondat, hogy többet érdemeltél volna, de az se keserít, hogy ha kevesebbet.


Az érdemeket olyan emberek osztják, akiknek a jogot, hogy érdemet oszhassanak, más emberek, netán maguk adták. Ugyan...



Szóval egy élethelyzet kialakulásának valóságosabb okai vannak, mint hogy ki szerint mit érdemel a személy.

2014. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!