Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék megint kedves,...

Hogyan lehetnék megint kedves, jó ember?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem vagyok a legszebb teremtés, ebből adódóan sosem lesz párom. 5. vagy 6.osztály óta látom, hogy nem vagyok szép, de általánosban ezzel még nem foglalkoztam olyan sokat és nem is hatott a személyiségemre a külsőm. Mióta elkerültem gimnáziumba, azaz 3 éve van az, hogy utálom/undorodom magamtól. Alapból sem láttam magam szépnek+ még beszólogattak, meg tettek dolgokat, így szociális fóbiám lett, meg egyre undokabb, bunkóbb lettem... Nem mindig vagyok ilyen, van olyan, amikor 1-2 hétig kedves, jó vagyok, mint régen. Élni akarok végre. Nem akarok állandóan azzal foglalkozni, hogy hogy nézek ki, hogy emiatt sosem fognak szeretni, nem akarom, hogy a külsőm miatt a belsőm is rossz legyen...

Hogyan fogadjam el, hogy sosem lesz párom?


Bocsánat a hibákért, és a fogalmazásért!:)


2016. nov. 29. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Csak döntsd el, és legyél határozott magaddal szemben. Figyeld a jó oldalát a dolgoknak, benned is van jó.


Egyébként szerintem nem lehetsz olyan csúnya. Ha gondolod, küldj egy képet, és megmondom mit gondolok. :)

2016. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Legyen önbizalmad, fogadd el magad. Hidd el, többet számít a kisugárzásod, mint a kinézeted. Próbáld azt sugározni, hogy te gyönyörű vagy, hogy te jó ember vagy. Tudat alatt ezzel beviszed az emberekbe azt hogy rád figyeljenek fel, érezni fogják hogy ott egy érdekes, figyelemfelkeltő ember vagy. Nekem segített az, hogy odamentem a tükörhöz, magamra néztem, és azt mondtam: Szeretlek. Ez segít elfogadni magad, és meg fogod szeretni a személyiségedet és a külsődet.
2016. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!(:
2016. nov. 29. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért könyvjelzőzd be ezt a kérdést, hogy pár év múlva családos anyaként jót nevethess azon, kamaszkorodban mit gondoltál önmagadról. Még a férjednek is megmutathatod.
2016. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Sz@rj ezekre a dolgokra. A külsőd érdekelje a barátodat/barátnődet, ne random embereket.

Aki normális veled, azzal te is legyél az, aki meg nem az rohadjon halálra.

(amúgy nem hiszem, hogy olyan csúnya lennél, hogy egy másfajta hajviselet ne dobná föl a megjelenésed)

2016. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fogalmazásodból ítélve lány vagy... Ez a szép is teljesen relatív dolog, nem a TV-ben, újságokban látott nőket kell alapul venni, mert az esetek többségében csak szexuális értelemben lehet szépnek nevezni őket, de mint nők... hát a nőiesség teljesen külön fogalom, és elég nehéz csak a külsőségek alapján leírni a lényegét.


Nem tudom pontosan milyen ember vagy, mi érdekel, mik a hobbijaid stb, de ha gondolod írj egy privátot, szimpla beszélgetésben szívesen benne vagyok, szerintem biztos találnánk rengeteg jó tulajdonságot benned.

2016. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En is kivancsi vagyok hogy nezel ki!!

Esetleg ha van kedved kuldj kepet!

25N

2016. dec. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenki szép csak máshogy örülj hogy ilyen az életed gondolj bele milyen rossz lenne ha nem lennének szüleid vagy fogyatékos lennél de ne csak elképzeld mint az emberek nagy része hanem éld bele magad amennyire csak tudod és rájössz hogy milyen jó az életed
2016. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!