Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves fiú vagyok, közepesen dagi...

Sehova nem hívnak el a barátaim, pedig mindig mennek legalább heti 3-4 alkalommal sétálni stb.

3 szor voltam szerelmes életemben. 2 lány csak úgy volt alsóban, még régen... De akivel most találkoztam nagy hatással van rám. Persze elutasított, de csak ezzel a kis adag inspirációval, már le is adtam 2.80 kg-ot egy hét alatt. Ha muszáj lenne oda adnám érte a szívemet is akár. Nagyon szeretem, de ő engem nem. Én pedig csak arra vágyom hogy elfogadjon egy lány, és szeressen olyannak amilyen vagyok, vagy próbálok lenni érte. Ez engem nagyon elszomorít, próbálok mindenkinek megfelelni, de csak a családom fogad el olyannak amilyen vagyok! Ez a lány nagy hatással van az életemre! De sehogy nem tudom elérni azt hogy szeressen, elfogadjon, vagy legalább csak barátok legyünk! Nekem ennyi is elég lenne, csak meg akarom osztani valakivel a szeretetemet!



2016. dec. 2. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kedves :)

Állj elé és amit fent leírtál mondd el neki. Biztos értékelni fogja

2016. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Menj el futni,adj magadra,ma már kevés a szereteted! Senkit se érdekel kizárólag a belsőd,ha nincs valami megjelenésed,nem fognak szóba állni veled.Lehet hogy durván fejezem ki magam,de ez a mai valóság.
2016. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 14 évesen volt egy nagy szerelmem, majd'belehaltam(szószerint). De szerencsére nem:)

Addig tartott, míg elmentem egyetemre. Persze sosem kaptam meg. Mégcsak nemis tegeztem.

Ezen minden kamasz átesik azt hiszem. Legalábbis át kéne essen. Tudom milyen, minden gondolatodat, cselekedeted, percedet meghatározza.

Remélem hogy túléled. Jó hatással van rád, ha elkezdtél figyelni magadra miatta.

Lehet, hogy nem kapod meg, de utólag megmondom, kellemes élmény röhögni rajta, hogy mekkora baromságokra voltam képes csinálni miatta.

Légy önmagad, akkor nagy baj nem lehet. Engem is mindenki csúfolt az iskolában, de erős voltam, és túléltem. Most befutóban vagyok. A többiek meg..elkallódnak.

2016. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves és hasznos választ! :-)
2016. dec. 4. 16:58
 5/6 Liza1234567890 válasza:
Ahh!❤ Nagyon szerncses ez a lany. Eleg ritka az ilyen h egy fiunak legyenek erzesei.Sajnos ha az a lany nem fogad el ugy ahogy vagy az ellen nem tudsz nagyon mit tenni.De azert sok sikert!🙈❤ 14/L
2016. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos, próbáld meg, bár ebben a korban a külső a döntő általában (remélem ez egy üdítő kivétel). De én is hasonló cipőben jártam, nem voltam sohasem nádszál legény. Aztán elkezdtem ismerkedni normális (értelmes) lányokkal, és már átéltem többször is, hogy valaki tiszta szívből szeretett. Igaz, most egyedül vagyok, de ezt én basztam el, és még nem hevertem ki. Különben meg fogyni nő miatt is érdemes, de ötven éves korodra a szíved is mond majd egy köszit. Hajrá!
2016. dec. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!