Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon maganyos vagyok és a...

Nagyon maganyos vagyok és a fiu batatok nem kötnek le. Help?

Figyelt kérdés
nm nagyon tudok kimozdulni otthonróm mert nincs kivel és nincs hova mert nm vagyok bulizós koncertezős ember inkabb a nappal sétalgatós ^^ ezért inkabb otthon gamerkedek es animezek hogy teljen az idő.persze van fiu baratom de ők mar nm kötnek le ugy mint régen... inkább női tarsaságra beszélgetőpartnerre vágyom... de sehol se talalok. próbálkozok regi ismerosoknel de beszélunk 3 nappot es utana megint nincs kivel beszélnem mert otthagynak :/
2016. dec. 5. 15:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem értelek. Ha van egy mondat, amit le kell fordítani, akkor mit csinálsz? Akár angolról magyarra, akár magyarról angolra.

Ráadásul nem csak a "nappot" és ilyen szavaidra gondolok, hanem mondjuk egy mondatod felépítésére is. Kis betűvel kezdesz, vesszőket nem használsz, a pontot nem tudod, hogy hova kell írni. Angolul sem így írnak, már megbocsájts.

Betűket hagysz ki, akkor angolban "no" helyett csak "n" betűt írsz, mert minek oda még egy betű?

Valamint azért magyarul nem olyan nehéz az írás abból a szempontból, hogy amit mondasz, azt írsz. De értem, neked nem barátaid, hanem batátaid vannak. Te tudod.

És hogy válaszoljak a kérdésre is:

Ha vannak barátaid, akkor miért nincs kivel kimozdulnod? Menjetek le a parkba, vagy sétáljatok a főúton. Kétlem, hogy ők minden idejüket egy buliban töltik.

Ha szereted az animéket, akkor járj fel azokhoz kapcsolódó fórumokra, biztos van ott lány is. Az más kérdés, hogyha "Szia" helyett azt írds, hogy "sa", akkor nem fogja érteni, hogy mit akarsz.

És lehet, hogy a régi ismerőseid is beszélgetnének veled, csak nem értik, hogy mit mondasz...

15l

2016. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
rengeteget olvatam angolul(gamerkedés) rengeteget halgattam angolt (youtube videók angolul) ugyhogy ja napi szinten foglalkozta vele
2016. dec. 5. 17:30
 13/23 anonim ***** válasza:
59%
és a bataták és a fémkupakok.még sokra viszed.a parlamentben a helyed.
2016. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

b+ attól, hogy sokat beszél egy ember angolul, sok zenét hallgat, és sokat játszik, attól még tud magyarul :'D

Azért hülyének ne nézz már minket kérlek.

Ha amit te mondasz igaz lenne, akkor mi a franc történne az előkészítő évfolyamos gimnáziumokban? :D

Most gondolj bele: ott az alap a heti 13 angolóra, közben zenéket nagyon kevesen hallgatnak magyarul, játékok között szintén ritka a magyar. Nem kell ilyen baromságokra fogni azt, hogy szarul írsz :D

2016. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
De látom nem csak írni nem tudsz, hanem a válaszokat értelmezni sem...
2016. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

Az egyik nagybátyám ilyen. De neki 50 évnyi Kalifornia volt ahhoz szükséges életvitelszerűen, hogy a magyarból felejtsen, és ha magyarul beszél, akkor angolról fordítson vissza. Neki elnézhető azt hiszem.

De te most azt akarod megmagyarázni, hogy nem vagy funkcionális analfabéta :D

2016. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
11 es ehhhh -.- azért írok telefonírással mert telefonról írok -.- a nappot az megszokas tudom hogy 1 p -.- azt godoltam hogy itt nm kell annyira formálisan irnom mint suliba de nm -.- mégvalaki akinek problémája van a laza írasmódommal? -,-
2016. dec. 5. 20:24
 18/23 A kérdező kommentje:
és még a barátos témara vissza azért nm tudok elmenni velük valahova mert 1 őket jobban leköti az egyetem 2 nm ott laknak ahol én ... meg mondtam hogy már nm érzem magam olyan jól közöttük mint régen ...
2016. dec. 5. 20:26
 19/23 A kérdező kommentje:
14 es szerinted ha 10 éven keresztül az iskolan kívül csak angol szavakat olvasol csak angol szavakat hallok és angolul chattolok (mert akkoriban nem nagyon foglalkoztam a családdal) nm hat ki egy fiatalra? mióta eszemet tudom tanulok angolul passzivan...
2016. dec. 5. 20:31
 20/23 anonim ***** válasza:
de akkor meg legalább angolul tudnod kéne normálisan beszélni. De mint írtad, nem tudsz. -.-
2016. dec. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!