Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon maganyos vagyok és a...

Nagyon maganyos vagyok és a fiu batatok nem kötnek le. Help?

Figyelt kérdés
nm nagyon tudok kimozdulni otthonróm mert nincs kivel és nincs hova mert nm vagyok bulizós koncertezős ember inkabb a nappal sétalgatós ^^ ezért inkabb otthon gamerkedek es animezek hogy teljen az idő.persze van fiu baratom de ők mar nm kötnek le ugy mint régen... inkább női tarsaságra beszélgetőpartnerre vágyom... de sehol se talalok. próbálkozok regi ismerosoknel de beszélunk 3 nappot es utana megint nincs kivel beszélnem mert otthagynak :/
2016. dec. 5. 15:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát igen mert a jelenlegi tudásom bőven elég ahhoz, hogy megértsem azt, amivel foglalkozm xd Nem kell az angolt 100% ra tudni elég 60% is, mert az angolok akkor is megértik mit akarok mondani és nem kötnek belém mint egyesek xd
2016. dec. 6. 09:38
 22/23 anonim ***** válasza:

Mint egyesek :D

Viszont minden ember legalább egy nyelvet tud anyanyelvi szinten, és mint fentebb írták 50 év külföldön az, ami feledtetni tudja.

Bár nem csodálom hogy a "barátaid" otthagynak hogyha egy nyelven se tudsz normálisan beszélni. Menj el nyelvtanárhoz, és akkor talán több igazi barátod lesz, mivel normálisan, elmélyülten is fogtok tudni beszélgetni.

2016. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 skadowsk válasza:
Gamerkedjél jajj istenem te most komolyan életképtelen vagy elmenni egy bulihejre es felszedni egy csajt?
2016. dec. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!