Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket milyen témájú közösség...

Titeket milyen témájú közösség vonzana be? 20-30 éveseket.

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy ifjúsági közösséget de nincs témám.

Engem sok minden érdekel és az ifjúsági közösségi klub pangott a neve miatt. Valami izgalmas kihagyhatatlan témát keresek.



2016. dec. 19. 21:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen vitaklubb szerű, ahol bizonyos témákat vitattok meg?


Meg attól is függ, hogy ki a célközönség, ez alapján lehet a megfelelő témát és nevet választani. Pl.: egyetemisták, dolgozók, családalapítók, stb.


Csak ha ezeket a kérdéseket tisztáztad lehetne érdemes nyitni egy közösséget, mert téma és cél nélkül csak elszéled a közösség

2016. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Engem a komoly témák. Az olvasás.
2016. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem vitaklub az olvasással meg a nyugdíjasok foglalkoznak.

Tényleg valamilyen foglalkozás cél kell. Van egy jól felszerelt minden témába bele illő lakásra nem alkalmas helyem e célra egy a város leg forgalmasabb eldugott helyén. Nem magyarázom mi és hol és miért de klubnak tökéletes. Fontos volna egy jó érdeklődési kör. Egyetlen ifjúsági közösségi klub sincs a városban.

2016. dec. 19. 22:21
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az olvasásos megjegyzésed elég gáz. Aki klubocskát akar, nem inkább elfogadnia kellene az embereket ítélkezés helyett?
2016. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nálad a fedett pályás távolbanézés a menő. :P
2016. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én komolyan mondtam hogy az olvasással a nyugdíjasok foglalkoznak. Egyszer be akartam menni a könyvtárba hogy utána nézzek valaminek de nem engedtek be a kapun nyitvatartási időben mert nem töltöttem be a nyugdíjas kort. A városközpontban külön nyugdíjas könyvtár klub van. Én is kapok nyugdíjat de rokkantságit és 27 évesen kiközösítenek az öregek! Nyugdíjas táncest nyugdíjas batyusbuli, idősek farsangja, nyugdíjas klub, fidesz nyugdíjas politikai találkozó...stb az összes program neve tartalmazza a nyugdíjas szót. Ja és 40000-es városban 5000 munkahely van a többi nyugdíjas lakos. Kimentem a főtérre a gyertya gyújtásra egy 50 év alattit nem láttam. A haverom 40 éve szolgál a templomban papként. 57 éves a kollégáim és én közöttem régen 20-40 év volt. Az iskolákban nyugdíjból állományba helyezett tanárok oktattak. Vidékről járnak be a diákok. A discoban 20-30 ember ha van. Szóval megelégeltem a nyugdíjasokat ifjúsági klubbot akarok!
2016. dec. 19. 22:47
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én valami alkotóház félét csinálnék, ahol bemutatkozhatnak fiatal (önjelölt) fiatal művészek: zene, színház, tánc, kiállítások, fotó, festmény, vagy bármi alternatív témában is. Egymást is taníthatnák festeni, táncolni, stb. De persze ez is biztos nyugdíjas, inkább nyiss kocsmát, az senki szellemi színvonalát nem haladja meg és mindenhol van rá igény.
2016. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Hol van ez a város, hogy 35 ezer nyugdíjas és 5 ezer nem nyugdíjas van? :)

Inkább költözz el.

2016. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Na a kocsmával ráhibáztál. Minden nyavajás haverom iszik és engem is itat. Most is tele van pálinkával a szekrényem hogy legyen nekik :/


De tetszik az alkotói ötlet a művészet az ilyenek.

2016. dec. 19. 22:54
 10/27 A kérdező kommentje:

Transzcendens témák?

Mágia, varázslás, boszorkányság...stb

Megfogna egy ilyen?

2016. dec. 19. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!