Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket milyen témájú közösség...

Titeket milyen témájú közösség vonzana be? 20-30 éveseket.

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy ifjúsági közösséget de nincs témám.

Engem sok minden érdekel és az ifjúsági közösségi klub pangott a neve miatt. Valami izgalmas kihagyhatatlan témát keresek.



2016. dec. 19. 21:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen is néha, de erre az ezo/miszikus vonalra egy ilyen kicsi településen nem mennék túlságosan.
2016. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Lehet de én csak egy barátot akarok...

Legyen egy tagom hetente egy órára és én elégedett vagyok...

2016. dec. 19. 23:04
 13/27 anonim ***** válasza:
Válasz olyat ami téged érdekel. Hiába mondjuk 50en, hogy minket érdekelne mondjuk egy túraklubb, ha te rokkantnyugdíjas vagy és nem tudsz mozogni/nem érdekel.
2016. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Röptessetek drónt. Ha ügyesebbek vagytok, építhettek is drónt.

Neveljetek egzotikus gazokat vagy állatokat.

Faragjatok fából vázát, köcsögöt, AK47-est.

Gyűjtsetek régi playboyt.

Készítsetek társasjátékot.

Dolgozzatok együtt társadalmi munkában.

Zenéljetek.

Gyúrjatok, kardiózzatok.

Rendezzetek LAN partyt.

Amatőr rádiózzatok.

Építsetek Raspberry PI-ből házi vezérlő rendszert (okosotthon).

Programozzatok C++-ban.

Csillagászkodjatok.

Dartsozzatok, ping-pongozzatok.

Fordítsatok kernelt.

Teszteljétek a különböző ropi, kóla, és pizza márkákat, és írjatok róla blogot.

...

2016. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Te figyi, itt alapvetően az a baj, hogy egy nem létező szolgáltatást keresel. Nyugdíjas mindenféle azért van, mert ők otthon vannak, nem dolgoznak, unatkoznak, ráérnek összejönni és klubozgatni. Az a korosztály, akit te keresel, dolgozik, esetleg tanul, este meg moziba és kocsmázni jár a haverjaival.

Inkább keress olyan témákat a neten, amik érdekelnek, és ott kezdj el fórumozni. Ha szerencséd van, összeismerkedhetsz jó pár emberrel. De ez a klubozósdi, hát, ez szerintem hamvába holt ötlet.

2016. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Értelek titeket hogy mit miért mondtok de már unom magam egyedül. amióta az eszemet tudom egyedül érzem magam.

Nem tudok sehova se eljárni. A legtöbb közösségből azért közösítettek ki mert nem dohányzom és fogyasztok alkoholt. Ez manapság nagyobb bűn mint a transzfesztita.

A saját kezembe veszem a sorsot és senki nem tud lebeszélni hogy társaságot szerezzek magamnak.

Nem mondom hogy normálisat mert manapság az a nemnormális aki nem sörrel issza a cigit!

Köszönöm a jó tanácsokat párszor még átolvasom hátha kihagytam valamit..

2016. dec. 20. 11:24
 17/27 anonim ***** válasza:

16.: Kedves Kérdező!


Táncklub (min. 1 táncoktató kell)

A táncklub lehet népzene, salsa, reneszánsz tánc, latin, stb...

Táncos est, társastánccal (nem disco zene!)

Szerep ás társasjáték kör.

vallási közi (katolikus, protestáns) Ez is valami, ha a haverod pap.

Futóklub és Túrázók köre

Café Artmozi és Klub (közös filmezés)

2016. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat de engem egyik sem vonzz sajnos. Táncklub már van természetjáró már van film is van. És a helyszínem egyikre sem alkalmas.
2016. dec. 23. 22:42
 19/27 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de ehhez elhatározottság és kreativitás kéne. Ha magad sem tudod, hogy mi érdekel, csak az alapján akarsz témát választani, hogy másokat "mi vonzz be" -méghozzá egy adott célcsoportot- akkor nem csak a saját hobbid megtalálása lesz reménytelen, de még egy ifjúsági klubb alakítása is.


Az pedig abszurd, hogy mindez csak azért jutott eszedbe, mert magányos vagy. Egy chatszoba alakításával sokkal több esélyed lenne, vagy valami ami virtuális. Mivel az interneten az emberek sokkal tudatosabban keresnek -mivel az egész kulcsszavas keresés alapján történik, ezért kicsit át kell gondolnia vagy meg kell fogalmaznia mit akar-.


De oda is kellenek témák, ötletek. Nem rovarcsapdát tervezel ami egy jól meghatározott színspektrumon sugároz és ezt majd neked a többiek elárulják.. hogy majd lesz egyetlen ötlet amivel minden 20-30 éves odacsődül.

2016. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Vagy új utat jelölsz ki mások számára vagy megalkuszol és beépülsz valamilyen közösségbe, ahol mégiscsak megtudod őrízni személyiséged jegyeit. Nem az alapján ismerkednek az emberek, hogy iszol vagy dohányzol-e (nekem minden barátom dohányos volt érdekes módon én nem cigarettázom)
2016. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!