Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan hónapról-hónapra egyre jobban várja a halált?

Figyelt kérdés

Az egész életem el van cseszve, a karrierem romokban, valószínűleg sosem fogom tudni befejezni az egyetemet és már így is két évet csúszok. Sem a szakmámhoz sem pedig máshoz nem értek. Nincsenek barátaim (barátnőről nem is beszélve), akikre támaszkodhatnék így a szociális életem nulla. A családtagjaimmal is egyre rosszabb a kapcsolatom a megfeneklett végeláthatatlannak tűnő tanulmányaim miatt. Állandóan veszekedünk és ők is egyre betegebbek (fizikailag és mentálisan is). Arról meg nem is beszélve, hogy a testalkatom miatt komplexusom és depresszióm is van így állandóan kényszeres öngyűlölet burjánzik bennem, ami totál hazavágja a motivációmat. Legszívesebben bevennék valami "csodaszert", de egyrészt van bennem egy kis félelem (bár nem is tudnék hozzájutni ilyen cucchoz), másrészt van bennem valami kis remény, hogy hátha jön valami változás, de egyre csak rosszabb minden és semminek nem látom az értelmét. Az sem tudom, hogy 3-5 év múlva én nemhogy mit fogok dolgozni, de egyáltalán fogok-e élni. Van köztetek az enyéimhez hasonló problémákkal küzdő ember? Ha valami tanácsod adnátok, akkor annak örülnék.

23/F



2016. dec. 25. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Én a fizetést várom hónapról hónapra egyre jobban...
2016. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Szedd össze magadat tesó és ne itt rinyálj...
2016. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyiből igazán részletesen nem lehet megismerni senkit sem, éppen ezért használható, jól működő tanácsokat is nagyon nehéz adni. De annyi mindenképpen erőteljesen látszik, hogy nagyon nem érzed jól magad a környezetedben. Először is a család; ha nem megy velük közösen akkor ne erőltesd, szabadulj meg tőlük. Mármint nem úgy értem, hogy végezd ki őket, hanem hogy költözz el otthonról kollégiumba, bérlakásba és csökkentsd a szüleiddel együtt töltött idő mennyiségét. Vagy csak egyszerűen kevesebbet legyél otthon... Járj el társaságba, vagy ha ez nem megy, akkor ismerkedj az interneten. A testalkat az egy dolog, de nem feltétlenül kizáró ok egy kapcsolat létrejöttéhez. Sok lány kifejezetten az okos pacákokat szereti és többet ér nekik a tudás mint a külső. Persze, vannak olyanok is mint amilyenekről a "Csináltam egy kísérletet..." begőzölt muki áradozik, aki itt háborodott leveleket küldözget évek óta mindenkinek, majd gondolom kapsz tőle levelet... De nem minden lány olyan, sőt, a többség nagy általánosságban nem olyan... A csodaszereket nem annyira ajánlom, annyira drága mint amennyire nem használ semmit sem, csak tönkretesznek és kisvártatva mehetsz a gumiszobába egyedül kurjongatni az ott dolgozók legnagyszerűbb szórakozására... Halál? Arra még bőven ráérsz, hidd el nem annyira izgalmas mint amilyennek előadják. Mit mondjak én lassan 35 évesen? Én azt mondom, hogy még előttem is ott van minimum 20 év, de lehet, hogy 30 év ami annyi, hogy szinte emberi ésszel fel sem lehet fogni. Előtted meg még ennél is több van és annyi idő alatt annyi mindent csinálhatsz még, annyiszor belekezdhetsz valami újba, hogy azt egyszerűen leírni is teljesen lehetetlen... Javaslom szedd össze magad, törődj magaddal, ez nagyon fontos. Változtass a megszokásaidon, a rossz szokásaidon és ha kell, akkor egy időre menj el inkább dolgozni valahová. A volt barátnőm abbahagyta az egyetemet, elnent dolgozni Németországba, majd pár éve múlva szintén Németországban elvégzett egy másik egyetemet, mert addigra meg megjött a kedve hozzá...
2016. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Figyelj! 23 eves vagy előtted az élet. Eldontheted hogy hogy a maradék evtizedeidet vegigsirankozod vagy pedig kezedbe veszed a dolgokat és teszel azert hogy neked jo életed legyen. Lehet hogy most azert áll rosszul a szenad mert nem a neked valo uton jársz. Mindennap vonulj el a vilag elol egy kis idore es gondold at hogy mit akarsz valójában.

Lehet hogy okoskodasnak tunik amit irtam de jobb mintha azt irtam volna hogy én is varom a halált es sirankozzunk ketten.

2016. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én utálok élni. Ki is fogom végezni majd magam pár éven belül. Hogy miért húzom az időt? Szülők miatt muszáj még. 17 éves vagyok és előbb látniuk kell, hogy mekkora hulladék vagyok. Meg amúgy is utálok élni, egyszerűen nem tetszik és kész, nem akarok a része lenni. Ezért, maximum még 3 év és vége. :3 Várom már. :)
2016. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a halált várod, csak nem akarsz létezni. Nagy különbség. A halál egy biológiai folyamat. Ha kicsit utánajársz, hogy működik, semmit nem találsz benne, amit várni lehetne.
2016. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Változtass a leírtakon. Mi nemfogunk tudni helyetted megváltozni. Ha meg nem megy akkor lusta vagy és azért várod a halált. Mindenhonnan tudni kell felállni csodára meg hiába vársz mert se a barátnő nem fog az öledbe se semmi más ha ilyen a hozzáállás.
2016. dec. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kezdj bele valami másba,munkát meg diákként is bőven lehet találni... most nem? ott picit szocializálódhatnál, mellette még tanulhatsz mást is.Ha már egyetem kuka,akkor csinálj olyat ,amit be is tudsz fejezni.23évesen már megakarsz halni?Kb még meg sem tapasztaltad milyen az élet.Tényleg csinálj valamit építő jelleggel...
2016. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vonulj be az idegenlégióba, ha neked már úgyis mindegy.
2016. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
YouTube. Dr Csernus.. Hajrá nagyon sokat segíthet ha változtatni akarsz. Ne felejtsd el te életed, ha nem tetszik, hát változtass, nem könnyű és ki tudja hogy megéri.e. Azért élsz hogy kiderítsd. Ha nem érdekel hogy milyen boldog is lehetnél és nem is tennék érte még mindig élheted ezt a fas.za életet.
2016. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!