Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is fúrcsa lennék?...

Szerintetek is fúrcsa lennék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
18f vagyok, s a korosztályommal nem igazán találom a hangnemet. Akikkel jókat szoktam beszélgetni is jóval idősebbek(40<). Hisz kb. a focin kívül ki beszélget velem a politikáról. Szeretek még filozofálni a vallásokról, amit még furcsán néznek, hogy szeretem a balettet, az operát, s kompletten a klasszikus zenét. Nem vagyok egy bulizós típus, s nem is szeretnék! Nem játszom pc játékokat, s így már eleve ki van lőve egy témakör(amikor elkezdenek ilyenekről beszélni olyan mintha egy másik nyelven beszélnének). Így nehezen is ismerkedem. Szerintetek is fúrcsa vagyok?

2017. jan. 1. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az elég furcsa, hogy hosszú ú-val írod a furcsa szót. :)


Amúgy szerintem nem vagy furcsa, de tény, hogy az érdeklődési köröd eltér az átlag 18 éves fiúkétól.


Ha szeretnél hasonló barátokat, járj el komolyzenei koncertekre, operába, hasonló helyekre, vagy interneten keress olyan fórumokat, ahol ezekről lehet beszélni.


Tervezel egyetemre menni? Akkor olyan szakot válassz, ami érdekel, és fogsz hasonló érdeklődésű fiatalokkal találkozni, lesz beszédtéma.


A komolyzenét nagyon sok fiatal szereti ám, és sokan szeretnek komolyabb dolgokról is beszélgetni, én pl. bölcsészkarra jártam és sok hasonló fiú volt. Amúgy teljesen normálisak voltak, nem furcsák. :)

2017. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyelvtanból mindig négyes voltam! De látszik is!😂
2017. jan. 1. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy furcsa, csak koravén, de ez meg nem feltétlenül rossz! :) Ne rágd magad azon, hogy a korosztályoddal nem jössz ki, ezzel csak magadat hergeled.

Amit tehetsz: járj el hangversenyekre, kezdj el zenélni akár, lépj be egy dráma szakkörbe, menj színházba, stb. Egy idő után kialakulnak azok a kapcsolatok, amiket keresel. LÉgy nyitott, kedves és érdeklődő :)


Ha pedig szeretsz a politikáról beszélni, akkor lépj be egy párt ifi részébe, de ne várj tőlük sem túl sokat!

2017. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy furcsa, én mindig jobban kijöttem a 30-as 40-es emberekkel mint a korombeliekkel.

20/L

2017. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nezz utana az MBTI szemelyiseg tipusoknak.

Nekem nagyon segitett, hogy elfogadjam magam, hogy en csak mas vagyok mint az atlag, de nem rosszabb, vagy jobb.

2017. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!