Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosan érzem magam. Mit...

Magányosan érzem magam. Mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés
A szüleimmel és a testvéreimmel is folyton csak veszekszünk. Sosem értenek meg engem. Szeretem őket és rengeteg mindent köszönhetek nekik. És mindenben segítenek engem. Szeretjük egymást. De mégis kívül állónak érzem magam, nem olyan gyereknek mint amilyet ők elképzeltek. Az iskolában is borzalmasan egyedül vagyok. Vannak ott ,,barátaim" de igazából nem érzem őket annak. Nem bízhatok rájuk titkot mert tovább adják, rengetegszer megbántanak, kihasználnak, és elárulnak. Az iskolán kívül egy legeslegjobb barátom van akit 3. Osztály óta ismerel. Benne teljességgel megbízom és az egyik legfantasztikusabb ember akit megismerhettem. Még most is azok vagyunk és találkozgatunk és folyton beszélgetünk. De ha elfoglalt vagy én vagyok iskolában vagy csak nincs lehetőség találkára rettenetesen egyedül érzem magam. Önbizalom hiányom van és utálom azt ahigy kinézek. Sőt viselkedésben sem ezt várom el magamtól. Barátom sem volt még és úgy érzem engem nem is lehet szeretni. Mit tegyek? Sajnos háziállatom sem lehet. :(

2017. jan. 7. 17:29
1 2
 11/11 Illés Ádám99 válasza:
eggyet értek az előzőkkel aggy időt magadnak! és nem értem hogy lehetsz magányos hisz van egy szerető családod akikkel beszélgethetsz bármikor. arra meg hogy barátod legyen még ne nagyon vággy én 17 éves srác vagyok hasonloan vagyok énis csak nekem kicsitt durvább volteddig az életem na m1 ha találsz majd egy fiút aki szeret és elfogad attol ne ugy legyél hogy csak ő vele vagy boldog mert sajnos kivánom neked hogy veled neígy legyen de ijen korban a szerelem nem tart örökké és arra is fel kellessz készülnöd hogy ha neaggyisten de szakítotok ne törj össze lelkileg mert akkor még a mostaninál is kilátástalanabbul lehetsz.. amit még ajánlok nem tudom közösségi oldalakon szoktak lenni ijen csoportok hasonló fiatalokkal mint te és velük beszélgethetsz és meg fognak érteni szerintem. Remélem segítettem :) Kitartás!!
2017. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!