Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire merész ötlet, egy...

Mennyire merész ötlet, egy szinte idegen férfival elmenni külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyáron eljutni a tengerhez egy hétre, főleg Olaszország vonz, de nincs senkim aki eljönne velem. Tehát se barátnőim, se rokonaim, se haverjaim nincsenek, szüleim pedig nincsenek jó egészségi állapotban. Arra gondoltam facebookon az ismerőseim közül keresnék útitársat. Szerintem nők nem fognak jelentkezni, mindnek van párja, családja, van éppen még tanulnak és nincs pénzük, pedig legszívesebben egy lánnyal mennék el. Férfi ismerősöm viszont több van, van bőven magányos típus közöttük, belőlük jobban kinézem hogy jelentkezne valaki. Csak itt kezdődnek a gondok... Egyből arra gondolna az illető, hogyha elmegyek vele, akkor az azt jelenti akarok tőle valamit, ajánlatnak venné a dolgot. Már tavasszal le kellene foglalni a nyaralást, hogy jó helyet kapjunk, és onnantól a nyaralásig ugye kicsit meg kellene ismernünk egymást, amit már szintén valószinüleg randinak venne, és ha nem az elvárásai teljesülnének akkor az utolsó pillanatban akár visszalépne, hogy nem jön mégsem. Ha tényleg korrekt, és barátilag, emberileg kicsit össze ismerkedünk addigra, és elmegyünk nyaralni, akkor is lehet hogy ott rám akaszkodik, bepróbálkozik, kihasználva hogy egyedül vagyok vele külföldön. Pedig nem vagyok egy jó nő, de mégis ezt tapasztaltam hogy a férfiak többsége, mindent szexuális ajánlatnak vesz. Sajnos ez a baj az egésszel, hogy a férfiak ilyenek, a nők pedig valahogy bizalmatlanok, furának tartanák hogy egy másik idegen nővel utazgassanak.
2017. jan. 17. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Szeretnék nyáron eljutni a tengerhez egy hétre, főleg Olaszország vonz.

Mindenki fizeti a részét, és külön szobát foglalunk a szállodában"


Látszik, hogy te még az életben nem voltál se tengerparton, se szállodában.

Nézzél először utána a nyári olasz tengerparti szállodaáraknak, majd add hozzá az egyágyas felárat is!

A pasasnak meg mond meg, hogy ő csupán azért kell mert van autója és szükséged lenne egy sofőrre is.

Majd ő is örömmel fizeti az egyágyas felárat csak, hogy neked jó legyen...

2017. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ej Ej :( Es meg nunit se kapna???? :( Talan egy homokos ismerősödnél probalkozz
2017. jan. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is a szervezett,csoportos utat javaslom. Annyi ilyen van már. Én is voltam ilyenen,15-en voltunk,teljesen kultúrált,értelmes emberekkel, a végére nagyon jól összebarátkozott a csapat:)
2017. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!