Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magamba forduló személyiség...

Magamba forduló személyiség vagyok. Miért lehet az hogy emberek gyilkolásáról ábrándozok? Meg öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

Nem igen volt még komoly kapcsolatom, de még olyanok is csak ritkásan amiket könnyednek lehetne nevezni. Igazi barátságból talán ha kettő előfordult az életemben, na de ez nem is lényeges. Hányok a saját generációmtól, gondolom nem kell részletezni miért. El vannak szállva maguktól, övék a világ, azoké akik SEMMIÉRT SEMMIT nem tesznek, de nem ez a kérdés lényege. Azért írtam ebbe a kategóriába mert így értem ahhoz kapcsolódik hogy elhúzódom a kapcsolatoktól.


Tehát: Többször elképzeltem már azt, ahogy én magam fekszem vonat alá, leugrok egy épület tetejéről, meghalok tüdőrákban, vagy hasonlók. Esetleg lefejeznek, kiszedik a szerveimet, stb. Az emberek gyilkolását nem kell megmagyaráznom, de azt hozzáteszem hogy leginkább vágóhídhoz hasonlítanak a képek amik olyankor beúsznak elém. Tehát brutalitással vinném véghez mindezt.


17/F



2017. jan. 24. 18:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Rejtett agresszió, depresszió, valami más agyi kattanás? Hozzáteszem nem vagyok az a mosolygós fajta, sokszor vannak sírógörcsök, stb.
2017. jan. 24. 18:58
 2/14 A kérdező kommentje:
* Pont azért mert csak az kattog az eszemben hogy a könnyűvérű senkiháziak mindent megkapnak míg nekem semmi sem jár. Család oké, persze ezek vannak, de... Érti mindenki mire gondolok, családon túli dolgokra!
2017. jan. 24. 18:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Oh kérdező, hasonló gondolatok kísérnek engem is minden nap. Részemről a depresszió biztos, meg még kitudja mik. Ha van kedved, írj!

18L

2017. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Vicces, Te teszel érte, hogy megkapd azt, ami Neked "jár"? Senkinek sem jár semmi, ebben a világban mindenki magáért él, nem létezik az a személy, aki mindig kihúz a bajból, nem létezik az sem, hogy a semmiért aranyat fogsz kapni. Azok a gyerekek, akiknek most megveszik a szüleik a női kabátot fiú létükre, meg a legújabb telefonokat, semmit sem fognak elérni az életben, ott fognak csövelni a meki előtt (mint most), csak akkorra már nem lesz apuci aki a burgert is megvegye, viszont ott leszel Te vagy egy másik értelemmel rendelkező ember, akinek nem okoz majd gondot ellátni egy egész családot. Ezen gondolkozz el, ne az eddigi 17 éveden. Tanulj (nem, nem csak iskolára értem), gyarapítsd a tudásod, hidd el nem bánod meg.

Akkor majd arra is rájössz, hogy a gyilkolás/öngyilkosság vágya minden emberben megtalálható, a génjeinkben van, ösztönnek is lehet nevezni. Ezeknél még nincs szó pszichés betegségről, akkor lehet, hogy kialakul, ha tudatlanul betegnek titulálod Magad. A tudatlant ne sértésként vedd, hanem motivációként a tanulásra.


Nem tudom mennyire válaszoltam meg a kérdésed, mert igazából nem is nagyon értettem, ennek ellenére remélem segítettem. ^^

2017. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, segítettél! Persze, jól megválaszoltad, igazad is volt, leírtad azt amit én nem. Tudod mi a baj? Hogy nekik VAN FIATALKORUK! Én ki**ottul itthon ülök, hosszában szétvágom az ereimet és vigyorogva eresztem kia véremet? Sajnos igen. Másra nem tudom fordítani a figyelmemet. IGEN, teszek érte, de nem sikerül, mert ocsmányra sikeredtem. Ezt dobta a gép, nem tudok vele mit csinálni. NINCS OLYAN hogy van akinek szép/jóképű vagyok, NINCS. Kész. Ilyen archoz semmi. A sok utolsó szemét pedig... Jó, nem írom le mindenki tudja mikre gondolok...
2017. jan. 24. 19:14
 6/14 gömbicica ***** válasza:

"Én ki**ottul itthon ülök, hosszában szétvágom az ereimet és vigyorogva eresztem kia véremet? Sajnos igen. Másra nem tudom fordítani a figyelmemet. IGEN, teszek érte, de nem sikerül, mert ocsmányra sikeredtem"


Borzasztó önértékelési zavarral küzdesz szerintem (

amig egyfolytában ezen kattog az agyad amiket leirtál, ne is várd, hogy jobban leszel, vagy bármi változás bekuszik az életedbe.


ajánlom olvasásra. Az elmebajt ne szószerint értsd.


[link]


azért kiváncsi lennék, miért is érzed magad ocsmánynak ?

miért is ülsz otthon, és gyötröd magad?


közben hol van mondjuk a családod?

2017. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A családom a szemem előtt, (a linket megnézem miután ezt leírtam, köszönöm egyébként) de nekik közük nincs ehhez. Nem s***ok a szüleim, semmi baj nincs a családdal, azon kívül hogy nincs összetartás apai ágon, de nem megyek bele. Tehát mit látok: 14-15 évesen már némelyiküknek kapcsolata van amiben benne talpal egy-másfél éve, bulizni járnak, MERT VAN ÖNBIZALMUK. Amitől ****hatnékom támad az pedig az elkényeztetett gazdag f****k tömkelege. 130 kg vagyok, 2 méter. Igen, diétézok, igen, úszok, igen, edzek. nem ezzel van a baj. általánosban is mindig én voltam a medve, a szekrény, a cölöp, hegyomlás, f**z tudja miknek hívtak még. K***a rosszul esett. éjszakákat sírok át minden héten mióta középiskolába járom (3.5 éve). Persze, sokat nevetek időnként, de ez nem megy így tovább. Rettenetesen el vagyok keseredve. SEMMIFÉLE KAPCSOLATOM NEM VOLT MÉG! SEMMI. Tudom hogy nem vagyok egyedüli, de egyszerűen ez nagyon rossz... Köszönöm mellékesen a kommentelőknek hogy nem azzal jönnek hgoy nekik meg dolgozni kell stb, mert legalább ők tudják hogy mindenkinek vannak aktuális problémái.
2017. jan. 24. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
2017. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, mellékelten a szegénység is jelen van, igen. átlag alatt élünk, de megvan mindenem, csak alpszinten. Viszont márkás ruhák soha. Ez nem is zavar, megdolgozom én azért ha pénz kell, de igazad van sajna...
2017. jan. 24. 19:30
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Nekem meg tőled van hányingerem. Nincs semmi célja az életednek mások utálatán kívül pusztán mert a saját semmitmondó életed miatt frusztrált vagy. Nem csoda hogy ilyen értelmetlen léttel öngyilkos szeretnél lenni.

Ha nagyon öngyilkos akarnál lenni meg már rég megtetted volna. Beléd beléd ütött az unalomból fakadó depresszió. Nekem is van ilyen, de nem szabad hagyni hogy ez uralkodjon felettünk. Igenis mindig dolgozni kell a céljainkon amikor nem tudjuk élvezni az életet.

És ne várd hogy majd mi megmondjuk mit kezdj magaddal, ugyanis erre neked kell rájönnöd hogy mik a céljaid az életben. Ha már vannak céljaid azokért dolgozhatsz, motivált leszel és lesz sikerélményed. Magabiztosságod megugrik, ezzel a fellépésed is, és az emberi kapcsolataid is jobbak lesznek.

De ha csak otthon nyafogsz akkor rosszabb lesz.

Azokon a dolgokon kívül amiket fent leírtam semmitől se vagy több vagy kevesebb mint a többi ember.

2017. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!