Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismered azt az érzést, amikor...

Ismered azt az érzést, amikor úgy érzed, hogy egy senki vagy és mindenért hatványozottan kell megküzdened?

Figyelt kérdés
Én szinte mindig ezzel szembesülök, hogy a testalkatomból adódóan egy ember sem vesz komolyan, a csajok természetesen nem vonzódnak hozzám és egy társaságba sem illek bele, mert huszonévesen egyszerűen nem nézek úgy ki, mint egy fejlett egészséges férfi, akit egyenrangúként kezelnének. Így teljesen magamra vagyok utalva, semmi segítséget nem kapok és mint egy lélektelen ember, úgy járok a Földön, miközben próbálok eleget tenni a kötelezettségeimnek. Néha felnézek a fb-ra és látom, hogy velem egykorú pasik/srácok pózolnak, szelfiznek gyönyörű lányokkal élvezik az élet minden egyes percét és totálisan sikeresek, miközben én tök magam vagyok és elgondolkozok, hogy én miért nem lehetek közöttük. A céljaimat sem igazán tudom, csak létezek és egyik napról a másikra élek. Azt látom, hogy telnek a napok és semmi értelme az életemnek, mert barátnőnek az esélye gyakorlatilag nulla és totálisan boldogtalan vagyok.

2016. dec. 31. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a gondod a testalkatoddal? Amúgy ne kattanj rá annyira erre a párkapcsolat dologra, felesleges. Ráadásul minél jobban ezen idegeskedsz, annál távolabb kerülsz tőle. A Facebookon pedig mindenki azt mutatja, hogy tökéletes a tyúksz.ros élete, ennek sem kell bedőlni. :D Lazíts egy kicsit.
2016. dec. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Én nekem sincs párom. Nem csak a külsőm előnytelen, de rokkantként mindennapos fájdalmaim vannak. Anyagilag sem állok jól.

Mindezt nem azért írtam le, hogy panaszkodjak, hanem azért hogy lásd: tudom mit jelent a nehéz élet.


Én Istenben találtam megoldást az ÉLETEMRE. És hiszem, hogy mindenkinek Nála van a megoldás az ÉLETÉRE, csak nem mindenki látja.


Neked is azt ajánlom. És hogy hol kezd a részletesebb érdeklődést?

Mindenképp Református, vagy Evangélikus, vagy Baptista, vagy Metodista közösséget ajánlanék.

Ha Budapesten laksz, elsősorban a Fasori vagy a Pasaréti Reformátusokat.

(Persze a felsorolt felekezeteknél sem mindegyik Gyülekezet jó, és modern kisegyházaknál sem mindegyik rossz, de ezeknél a legjobbak az esélyek.)

2016. dec. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lol :D Én meg inkább ajánlok neked egy kondibérletet, normális étrendet és valami szellemileg fejlesztő-, építő jellegű hobbit. 3 év múlva magadra sem fogsz ismerni, ép testben, ép lélek leszel. :) #1 voltam
2016. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz. Hagyjad istent ha nem akarsz 30 évesen is szűz maradni és menj el kondizni. Az első hónap szar lesz míg hozzászoksz, de utána jól fog esni és az önbizalmad is megtolja.

Amúgy utolsó soraid nagyon jól leírják a problémát.

"A céljaimat sem igazán tudom, csak létezek és egyik napról a másikra élek. Azt látom, hogy telnek a napok és semmi értelme az életemnek"

Ezeknek az embereknek akiket irigyelsz vannak céljaik, motivációjuk és érdeklődési köreik. Állandóan csinálnak valamit és dolgoznak érte nem csak elvannak naponta. Ezáltal sokat beszélnek az emberekkel, nem stresszelnek rá mert naponta rengeteg emberrel találkoznak.

2016. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es okfejtése hibátlan. Hozzátenném még, hogy a faszbuk valóságos méreg a hozzád hasonlóknak. Tudod, oda mindenki dicsekedni jár. Senki sem írja ki, hogy most döglött éhen a tengerimalaca, mert elfelejtette megetetni. Senki sem írja ki, hogy felrobbant a kazán, mert balfäsz volt. Senki sem írja ki, hogy megcsalta a barátnője, kirúgták a munkahelyéről, hogy harmadik éve NEM volt nyaralni, hogy penészedik a fürdőszoba fala, vagy hogy azt a húszéves béjemvét hülyeség volt megvenni. Pedig ezek mindennapi dolgok, sikertelenségek, csak ezek valahogy soha nem kerülnek eléd.

A másik dolog pedig az, hogy a sikert úgy kell elképzelned, mint egy jéghegyet. 10%-a az, amit látsz, a többi a víz alatt van. 90% az, ami a befektetett munka, az álmatlan éjszakák, a bukások és talpra állások sorozata, stb. Sokan engem is a szerencse fiának vélnek, mert nekem minden sikerül. Ők nem látják azt, hogy mennyi lemondás, mennyi tervezés, az érvek és ellenérvek mennyi ütköztetése, a problémának hányszoros körüljárása vezet egy-egy sikeremhez.

Szóval ne abból indulj ki, amit látsz. Sőt, legjobb, ha em is másokra figyelsz, hanem magadra. Csak magadra!

2017. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Hagyjad istent ha nem akarsz 30 évesen is szűz maradni és menj el kondizni. "


Hát sokat nem tudhat Istenről, aki ilyet ír...

2017. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!