Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az értelme az életemnek?

Mi az értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon szeretek, de elköltöztek Kanadába, a szüleim elég gyakran roh@dékok, a testvéreim utálnak engem, a suliban se vagyok nagyon népszerű.

Tegnap feltettem magamnak azt a kérdést, hogy vajon érdemes -e élnem? Megtegyem vagy ne?


16/F



2017. jan. 27. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogj egy cetlit, meg egy tollat. Írd le bánatod gyökerét, ha van hangszered, akár még zenét is írhatsz alá.
2017. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

"Megtegyem vagy ne?" Mit? Vannak azért elég rosszabb helyzetben lévők is amíg te itt siránkozol, remélem tudod. Szerelmet idővel találhatsz újat, szüleid rohad.ékok azalatt mit értesz? Nem veszik meg a legújabb ájfont? Jaj te szegény.

Népszerű meg nem mindenki lehet, sőt a népszerűség nem jelent semmit, abból nem fogsz megélni.

2017. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Nyírd ki magad, talán ha van élet a halál után akkor ott rájössz, hogy lehet 16 éves korod után egy kis csalódás után még van élet.


Olvastál már a szociopaták gyerekkoráról?

"Anyja, aki állítólag sokat ivott, egyszer egy pohár sörért eladta egy gyermektelen pincérnőnek"

"Manson később egyetlen gyermekkori örömének nevezte azt a pillanatot, amikor anyja kiszabadult a börtönből és megölelte."

" A második folyamán a 13-éves Mansont elfogták és az Indianai Fiúiskolába került, ahol visszaemlékezése szerint szexuálisan és más módokon kegyetlenkedtek vele."


Te meg azért sírsz mert a suliban nem vagy népszerű... Ahh, szegénykém, azért túléled? Nincs semmi baj :)

Anyuci szeret téged :)

2017. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem nincs szükségem "ájfónra", és nem azért azok.

Az anyám mindig a rosszat veszi észre abban amit csinálok, ahogy kinézek, stb. Apám meg egyszerűen ez ellen semmit se csinál.

2017. jan. 27. 17:12
 5/10 longlife ***** válasza:
100%
Próbálj beilleszkedni.Lehet nehezen fog menni,főleg ha magadon kell változtass.Amúgy az igazi nagy szerelemre még várnod kell.Tehát,ne tedd meg.Érdemes élni.
2017. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden ember értelmet ad a saját életének. Én az enyémnek azt adtam, hogy élvezzem és szerezzek élményeket.
2017. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik, nyugodj meg...


Másrészt a zsüleid azért vannak, hogy neveljenek, és igen a rossz és értelmetlen dolgokra felhívják a figyelmed. Talán beszélj velük, ha ez téged zavar.


B verzió, hogy költözz Kanadába.

2017. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi rosszindulatú ember...Csak nevetek az ilyeneken, hogy azok pofáznak, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy mi folyik a háttérben, csak találgatnak, de sajnos nem jön össze:D Kérdező, ha szeretnéd, írj privátban:D
2017. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Unblock válasza:

Tolled egy evvel vagyok idosebb :'D

Szerelem, szerelem :D 16evesen? Ebben a korosztalyban meg eld ki magad inkabb, tudod mi lesz a nagy szerelembol 16evesen? Semmi ne sirjal mar erte, szerinted eletre szolo hazassag lenne kozteetek? Nezz szet, hidd el talalsz olyan szep es jo szemelyiseggel aldott lanyokat hogy,leesik az allad.



A szuleid rohad.ekok


Kepzeld nekemis szigoruak, diakmunkara jarok suli mellett es a felet le kell pakolnom :'D igaz mennyire rohad.ekok? nem :'D

Kepzeld a hajam sem tetszik nekik, csak ha hatra nyalom de nem erdekel semmi ilyesmi, szeretnek teged is ebben biztos vagyok le merem fogadni barmi bajod esne sírva rohananak hozzad, de fel nevelnek lassacskan nem?



Tesoid utalnak



- Veled van a baj akkor xd


Nezz magadba, eleg ha elolvasod a kerdesed, hogy hogy beszelsz a sajat szuleidrol.



Nepszeruseg


- Tanulni mesz az iskolaba nem?


Vagy teged is elkapott a nagy 'celeb' laz? Van 200like a profilomon mar celeb vagyok jajj..



Szoval ha mar nem vagy nepszeru, anyukad leszol apukad meg nem szol semmit, es a tesoiddal sem jossz ki jol.


Ongyi leszel


Inkabb tegyel erte

Ebbol azt szurom le hogy itt veled van a baj.

2017. febr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Unblock válasza:
Marmint azert tegyel hogy neked jo legyen , valtoztass magadon.
2017. febr. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!