Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyit kepes egy ember...

Mennyit kepes egy ember "lenyelni"?

Figyelt kérdés

Meddig birjatok elviselni, ha lelkileg, erzelmileg padlora kerultok? Sikerul-e valami folytan kikerulni ebbol az allapotbol?


Evek ota teljesen padlon vagyok lelkileg. Szerelmi csalodas, otthoni problemak, alkoholista szulok es nagyszulok. Keves baratom van, de szerencsere ok kiallnak mellettem. Sok lelki problema kezd ramenni az egeszsegemre, 24 evesen rendszeres latogatoja vagyok a korhazaknak, pedig karos szenvedelyektol mentesen igyekszek elni. Tarsasagokban nem tudok elvegyulni, mert azonnal le vagyok nezve, ha nem emelek poharat a szamhoz. Mindezek ellenere foiskolat vegeztem, mernok vegzettsegemmel epitoiparban dolgozom, vannak kituzott celjaim, de azok elerese nem fog menni labilis lelkiallapotban.


Nem sajnaltatasbol irtam ezt le, csak jol esett mindezt nevtelenul leirni. Kivancsi vagyok, hogy masok is vannak-e nehez lelki helyzetben, akiknek sikerult kilabalni belole.


24/f


2017. jan. 29. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt az idő, hogy a jövőre koncentrálj. Jó szakmád van, költözz el jó messzire és kezdj el új életet.
2017. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"Tarsasagokban nem tudok elvegyulni, mert azonnal le vagyok nezve, ha nem emelek poharat a szamhoz."


Tök egyszerű, emelj poharat a szádhoz. Vagy genetikusan nem tud bánni a család egy tagja sem az alkohollal?

2017. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem akarsz olyan lenni mint a szüleid ezért nem is mersz inni gondolom alkoholt , pedig attól még nem leszel olyan igyál nyugodtan gyűjt és kicsit és tényleg költözz el nem tesz jót ez hosszú távon sőt még a pár keresésben is majd gátolni fog szerintem .
2017. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam inni. Általában az emberek megértik, ha meg rossz sorsom összehozott 1-2 emberrel aki nem, akkor rendelek egy alkoholmentes vodka narancsot, whisky kólát. A trükk az, hogy a wc-re kell menni amíg a többiek rendelnek, és akkor senki nem hallja, hogy mit rendelsz.
2017. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!