Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még értelme az életemnek...

Van még értelme az életemnek és/vagy léteznek olyan emberek akikkel ko tudnék jönni?

Figyelt kérdés

Nagyon kritikus életszemléletem van és undorodok a mainstream médiától. Békeszerető vagyok mégis pszichopata gondolataim vannak. Alapjában véve Aszociális vagyok de mégis van bennem vágy az ismerkedésre. Alárendelt vagyok de mindennél jobban

Sokszor érzem remémytelennek az életet és olykor olykor durván mazochista gondolataim is támadnak pedig az öncsonkítás ellen vagyok



2017. jan. 29. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neked csak pár jó haver kéne. A leírásod alapján alapvetően rendes vagy, csak az elszigeteltség hozza ki belőled a negatív gondolatokat. Tegyél ez ellen, mozdulj ki.
2017. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy léteznek, a legjobb barátommal elég sokban hasonlítotok, mégis barátok vagyunk már több éve.
2017. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Unblock válasza:

Enis teljesen ilyen vagyok

Csak en alarcot viselek

Viszunyolok altalaban a tobbseghez es igazabol igyis jol erzem magam..


Az ilyen emberek mint te kulonlegesek


es keves emberrel ertetik meg magukat igazan, nekem sikerult egy emberrel mert o is olyan mint en sot meg segitett is jobban megismernem magam.


Hulyen hangzik de igyvan, sokszor ellenmondasokba keveredek a sajat erzeseimel , van hogy akarom de megsem es osszezavarom sajat magam, van mikor ugy erzem egyaltalan nemtudnek meselni arrol amilyen vagyok.



Persze hogy van ertelme az eletednek, te adsz neki azt ne vedd el.


Nyilvan vannak , nemtudhatod igazabol , bizalom kerdese megismerni a masikat ..



Gondolom te sem mondod el ezt barkinek.

2017. febr. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!