Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire befeléforduló?

Figyelt kérdés
Úgy èrzem nincsenek barátaim. A suliban nem vagyok roszban a lányokkal, sem a fiúkkal, de olyan jóban sem hogy közös programokat csináljunk. Pèldául szombat este mindenkinek van kivel buliznia, nekem sosincs, ezèrt nem is járok sehová, pedig szüleim engednènek. Egymáshoz sem járunk soha senkivel, ottalvós estèkre meg semmi hasonló. Az osztályban sem èn vagyok a csúnya lány, mègis engem szoktak utoljára választani csoport munkákban. Akármilyen új ruhát veszem sosem èrzem magam jobbnak, sem szebbnek. Sokat tanulok mègicsak jeles vagyok. Persze mindenki másnak összejön minden. Mit tegyek hogy legyenek barátaim ès ne legyek ekkora szerencsètlen? :(
2017. jan. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"Sokat tanulok mègicsak jeles vagyok"


a jeles az az 5-ös, nem? annál hova akarsz jobbat? csillagos 5-öst? :D


amúgy próbáld élvezni az életet és utána jön minden magától

én is ilyen voltam régebben, csak én fiúban

2017. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

5-kitűnő

4-jeles

3-jó

2-elègsèges

1-elègtelen

Mièrt Magyarországon hogy van ez?

2017. jan. 31. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

5*-kitűnő

5-jeles

4-jó

3-közepes

2-elègsèges

1-elègtelen


így van ez :)

2017. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!