Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek még nem voltak barátai...

Akiknek még nem voltak barátaik, se senkijük, nem zavarja őket?

Figyelt kérdés

Változtatni szeretnék, de nem tudok. Még nem voltam barátaim, barátnőm sem, szűz vagyok. És ez iszonyatosan zavar.


Nem lehet így barátokat szerezni. A szobában töltöttem az életemet, nem tudok miről beszélgetni. Nem lehet így változtatni... Mindig eszembe jut, hogy mekkora gyökér vagyok, és hogy nem áll mellettem senki.


22/F


2017. febr. 1. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy zavarja őket
2017. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavarja őket, most pedig fejezd be a nyavalygást, köszi.
2017. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Addig, amíg úgy állsz hozzá, "gyökér" is maradsz, és ezt most nem rosszindulatból mondom, csak úgy értem, hogy kábé minden a hozzáállásodon múlik, és azon, hogy mit hiszel el. Ha úgy állsz hozzá, hogy egy tök jófej társasági pasi vagy, és találsz magadnak valami érdeklődési kört, pl. mozi, színház, könyvek, hangszer, akármi, keresel egy klubot, eljársz oda, vagy nem is kell feltétlenül egy konkrét helyet, de csak ha kipróbálsz elmenni művészmozikba, rajzszakkörre, romkocsmába, bárhova, és mindig nyitottan állsz hozzá, és úgy, hogy itt tök jófej emberek vagyok akikkel összebarátkozhatok, és úgy mész be a helyre, hogy mosolyogsz(hidd el, ez sokat számít!), és nem adsz senkinek sem a bántó véleményére (már ha van), mert nem az számít, hogy mások mit gondolnak, akkor menni fog! Hajrá! :)
2017. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Haver hol laksz? egyszer elmehetnénk inni
2017. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

21 vagyok, nincs semmilyen kapcsolatom, akivel a legtőbbet beszélek, és nem családtag, az a bolti eladók.

Én nem zavar, lehet majd fog, de most nem

2017. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a szobámban töltöttem az életemet, és be se tudom fogni a pofám. Ha te csak a plafont nézted, a te bajod.
2017. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
velem úgyse barátkoznának össze szóval engem se érdekel plusz az állapotom is rossz depressziós vagyok ( jó lenne meg halni ) semmi értelme az életemnek . ( csak meg osztottam veled nem ön sajnáltatás miatt írtam)
2017. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!