Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
24F vagyok, mit javasoltok hogy lehetne nekikezdeni, hogy legyen egy baráti tarsasagom ennyi idosen? Jelenleg nehany haverom van de őket regebbrol ismerem meg viszonylag ritkan jarunk ossze. Dolgozom, ahol sajnos nemnigazan van lehetoseg kollegakkal eljarkalni, mert idosebbek nalam illetve csaladjuk is van mar legtobbjuknek. Egyebkent sportolok remdszeresen de ezt is nagyreszben egyedul teszem. Jo lenne kialakitani egy barati kort akikkel idonkent el lehetne jarkalni erre arra, szerintetek hol lehetne ennek neki kezdeni?
2017. febr. 11. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez egy jó kérdés. Én is ugyanezzel a problémával küzdök. De esetleg próbálkozhatsz neten, facebook csoportokban ahol vannak hasonló érdeklődésű emberek mint Te. Vagy akár itt is lehet beszélgetni emberekkel, bár utóbbihoz sok reményt nem táplálnék. :D

Esetlegj járj el valahova, valamit csoport, szakkör, sportfoglalkozás vagy ilyesmi. :D

2017. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na es akkor te mer nem jarsz el csoportokba szakkorre ? Ezekben gondolkodok en is csak meg nem sikerult kitalalni mibe vagjak bele :)
2017. febr. 11. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:

21 éves koromig nem voltak barátaim, csak ismerősök. Kondiba is csak köszöntünk egymásnak az ott lévőkkel és ennyi.

Mivel átgondoltam mi az ami érdekel és mi szükséges hozzá így elkezdtem hobbi által kialakítani ismeretségeket, hisz a barátsághoz idő kell és arra alkalmas ember.


Engem érdekelnek az autók/motorok így pénzügyileg is jelenleg ott tartok hogy jut a hóbortra, ami vonzza az érdeklődőt.


Nyaranta vagy legalábbis az első tavasz beköszöntével már elhívjuk egymást gurulni a szerpentinekre, szóval nálam ez így működött.

2017. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondtam én hogy nem járok ?:D
2017. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es mifele csoportokat ajanlotok, nem vagyok en vallasos..
2017. febr. 11. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!